پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی

پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی

دسته بندی:
0 دیدگاه

هیئت ها و برگزار کنندگان مراسم های مذهبی برای اطلاع رسانی زمان مراسم ها و یا اطلاع رسانی برگزاری جشن ها، عیدها، شهادت و… نیاز به اطلاع رسانی پیامکی دارند و با توجه به محدودیت های اطلاع رسانی با پیامک تلفن همراه و یا شبکه های اجتماعی، هنوز هم پیامک جایگاه ویژه ای دارد. لذا تابان اس ام اس پنل اس ام اس برای ارسال پیامک هیئت پنل اس ام را در اختیار شما قرار میدهد و بدون دردسر امکان ارسال به بلک لیست نیز دارید.

مهم ترین نیاز شما برای ارسال پیامک های مذهبی و مراسم ها چیست؟

ما باتوجه به اینکه سامانه ای تهیه کرده ایم که جمعی از برادران و خواهران مکتبی و دوستار اهل بیت آن را اداره میکنند کاملا به نیاز های هیئت ها و مراکز فرهنگی اشراف داریم و مطلع هستیم که با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد نیاز به راهکاری ساده و بی دردسر هستند. لذا دو نیاز اساسی و مهم هیئت های مذهبی برای ارسال پیامک انبوه هیئت 1- دفترچه تلفن 2خط خدماتی برای ارسال به بلک لیست می باشد.

پنل پیامک برای هیئت مذهبی

از مهمترین امکانات و مزیت های تابان اس ام اس برای هییت های مذهبی فعال سازی خط خدماتی رایگان برای ارسال به بلک لیست ها بدون نیاز به سفته و مراحل اداری است . از کاربردهای ارسال پیامک مذهبی میتوان به یادآوری جلسات و مراسمات مذهبی اشاره کرد. چرا که با دسترسی تمام اقشار به موبایل به سادگی میتوان با مردم ارتباطی دو طرفه برقرار کرد و ایام پرفیض و معنوی را با پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی باشکوه تر و باعظمت بیشتری برگزارکرد. شما در این مقاله با کاربردهای پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی آشنا خواهید شد. آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

خط خدماتی چیست؟

احتمالا شما هم از طرف بانک، سازمان ها، وب سایت ها و… پیامک های اطلاع رسانی دریافت کردید. حتی اگر پیامک تبلیغاتی روی خط شما بسته باشد باز هم این پیامک را دریافت میکنید! این خطوط فقط به اشخاص حقوقی داده می شود و به افراد حقیقی نیز با شرایط خاصی داده می شود. ما برای اینکه شما را دردسر ندهیم خط خدماتی اشتراکی برای ارسال پیامک به اعضای هیئت را در اختیار شما قرار میدهیم.

دفترچه تلفن سامانه پیامک چیست؟

شبیه به دفترچه تلفن موبایل می باشد با این تفاوت که بصورت حرفه ای امکان گروه بندی کاربران را داراست و میتوانید به سادگی به شیوه های مختلف اعضا را دسته بندی نمایید. مثلا خانم ها گروه جدایی داشته باشند و اقایان گروه جداگانه ای و با این کار عملا ارسال پیامک زمنی که فقط برای آقایان باشد فقط به ایشان انجام می شود.

مزایای پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی :

ارسال پیامک به شمارهای بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامپ ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به هیئت ها کار تخصصی مجموعه ماست و  به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی

از قدیم هیئت‌های مذهبی، مساجد و تکیه‌ها، مجالس اعیاد و عزاداری نقشی پررنگ در جامعه ایران داشتند و تا امروز همچنان یکی از پایگاه‌های مهم در فرهنگ و جامعه ایران هستند، اما شاید با خواندن تیتر این سوال برای شما پیش آمده که حضور در مساجد و تکایا نیازی به تبلیغ ندارد، پس سامانه اس ام اس به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات چه نقشی در هیئت‌های مذهبی دارد؟

برای همین می‌خواهیم شما را قدم‌به‌قدم با کاربردهای پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی آشنا کنیم تا برای مراسم‌های پیش‌رو سامانه پیامکی خودتان را داشته باشید. حالا که در شرایط کنونی، مردم بیشتر وقتشان را با انواع برنامه‌های موبایلی می‌گذرانند، برنامه‌ای برای تعامل با مشتری به خصوص جوانان داریم که از همین گوشی‎های موبایل می‌گذرد.

مزایای پنل اس ام اس ویژه هیئت‌ مذهبی

در حالی که رسانه‌هایی مانند تلویزیون به مخاطبان زیادی در سراسر جهان دسترسی دارند، اما کارایی و تاثیرگذاری آن‌ها رو به کاهش است. از طرف دیگر اگرچه استفاده از وبسایت و شبکه‌های اجتماعی موثر است، اما وقت زیادی می‌گیرد و نیازمند توجه دقیق است. برای همین صنعت بازاریابی به طرف ابزارهایی مانند پنل پیامکی، ایمیل مارکتینگ و … رفته که هم قیمت پایینی دارند، هم کار با آن‌ها آسان است و مزایای بیشتری از دیگر روش‌ها دارند.

شما به عنوان مسئول یک هیئت مذهبی باید با اصناف مختلف روابط عمومی خوبی داشته باشید و از شخصیت‌های آن‌ها برای جلسات و مجالس دعوت کنید، برای کلاس‌های آموزشی به اهل محل خبر بدهید و برای کار خیر از اعضا کمک بخواهید. حالا همه این موارد چقدر از شما وقت می‌گیرد؟ از طرفی چقدر باید هزینه اینترنت بدهید تا برای هرکدام از این مثال‌های ساده طرحی زده شود و در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی منتشر شود؟

پنل پیامکی همه این موارد را باهم دارد و ما از همین ابتدای بحث می‌خواهیم درباره ویژگی‌های مثبت استفاده از سامانه اس ام اس هیئت‌های مذهبی صحبت کنیم. آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

آیا ارسال پیامک مذهبی برای افرادی که سرویس پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند هم امکان پذیر می باشد؟

شما با پنل تابان اس ام اس نگران دریافت پیامک این افراد نباشید چراکه این سامانه با قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست این مشکل را برای کاربران خود حل کرده است. پنل اس ام اس برای هیئت ها آماده کرده ایم که این مشکل مهم خود را یکبار برای همیشه به فراموشی بسپارند و برای اطلاع رسانی جلسات خود نگرانی نداشته باشند. پنل اس ام اس ویژه هیئت ها برای کل کشور قابل استفاده میباشد. امکان درج شماره ها در دفترچه تلفن را نیز دارد. کافیست هر وارد حساب کاربری خود در سایت تابان اس ام اس بشوید و پیامک های تبلیغاتی هییت خود را ارسال نمایید. خط خدماتی برای پنل اس ام اس هییت ها ارائه می گردد. همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offheyat استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

بسیاری از مساجد و هیئت‌ها برای گسترش معارف اسلامی در طول سال، کلاس‌های مختلفی برگزار می‌کنند و در پایان هر فصل نیز با برگزاری همایش و سمینار سرفصل‌های آموزشی جدیدی شروع می‌شود.

پنل پیامکی ابزاری به نام ارسال انبوه دارد که برای اطلاع‌رسانی به عموم مردم استفاده می‌شود تا در جریان این برنامه‌های مذهبی، دوره‌ها و سمینارهای آموزشی قرار بگیرند. ارسال این پیام‌ها نه تنها نقش مهمی در خبررسانی به مردم دارد، بلکه سبب توجه بیشتر و رشد پایگاه بسیج محله هم می‌شود. مثلاً شما می‌توانید پیام زیر را با ارسال انبوه و هزینه‌ای بسیار پایین برای بانک شماره های مختلف ارسال کنید برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس

اطلاع‌رسانی مراسم سوگواری و ولادت

مراسم‌هایی مانند دهه اول محرم، شب‌های قدر، دهه فاطمیه یا حتی هفته دفاع مقدس، دهه فجر، سالروز تشکیل بسیج و اعیاد نیازمند ماه‌ها برنامه‌ریزی است و گاهی اوقات باید مدت‌ها روی این برنامه‌ها کار کرد. ابزار ارسال زماندار به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای برگزاری این مراسم که زمان مشخصی در تقویم دارند، به صورت خودکار برای اعضای هیئت پیامک بفرستید و به آن‌ها جهت اعلام آمادگی اجرای چنین مراسمی یادآوری کنید.

از طرف دیگر با تنظیم ارسال پیام در زمانی مشخص، با این ابزار می‌توانید عزاداری‌ها را به اعضای هیئت تسلیت بگویید و در صورت نیاز به آن‌ها برای حضور در مسجد یا هیئت یادآوری کنید. شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک از روی نقشه پیش از برگزاری مراسم با پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی 

برای تمام برنامه‌هایی که هیئت اجرا می‌کند، باید به اهل محل اطلاع‌رسانی شود. دهه اول محرم، دهه فاطمیه، شب‌های قدر و ایام اعتکاف از جمله مراسم‌های مذهبی مهمی است که معمولاً شهروندان برای حضور در آن به دنبال مسجد و تکیه هستند.

شما با ابزار ارسال اس ام اس از روی نقشه یا همان پیامپ فقط کافیست تا محله را پیدا کنید و بعد روی آن کلیک کنید. حالا می‌توانید به تفکیک شماره های همراه اول و ایرانسل پیام زیر را برای محل اس ام اس کنید:

اعضای محترم محله چیذر، مراسم دهه اول محرم در امامزاده علی اکبر همچون سال‌های گذشته برگزار خواهد شد
با ارسال این پیام هم همسایه‌ها در جریان برنامه‌ها هستند و هم شما در کار خیر یعنی دعوت شهروندان به مراسم سهیم هستید. امروزه انتخاب خرید پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ارسال پیامک از روی کدپستی برای شهرهای کوچک

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی شهرهای کوچک‌تر که امکان ارسال پیامک از روی نقشه را ندارند، برای اطلاع‌رسانی به اهل محل باید به سراغ ماژول کدپستی بروند. برای استفاده از این ابزار، صاحب پنل باید حتماً 5 رقم اول کدپستی منطقه‌ای را که می‌خواهد برایش پیام ارسال کند را داشته باشند تا بتواند برای شهروندان پیامک انبوه بفرستد. مثلاً پیام زیر را ببینید:

اهالی محترم شهرستان دماوند، مراسم شب‌های قدر از 8 شب در مسجد محل برگزار خواهد شد
دماوند شهرستان کوچکی بدون امکان استفاده از پیامپ است، برای همین اگر می‌خواهید زمان مراسم را خبر دهید با ابزار کدپستی به راحتی اطلاع‌رسانی‌تان در تمام محله‌هایی که بخواهید، انجام می‌شود. برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

ارسال اس ام اس فقط برای شماره های ایرانسل

اگر مخاطبان شما فقط شماره های ایرانسل باشند، با ابزار ارسال دکل BTS می‌توانید به آن‌ها پیامک ارسال کنید. البته یادتان باشد که اپراتور ارسال این نوع اس ام اس، خود شرکت ایرانسل است و استفاده از این ماژول هم فقط تا قبل از 8 شب امکان دارد و بعد از این ساعت امکان ارسال پیامک وجود ندارد.

نظرسنجی و برگزاری مسابقه

در هیئت‌های مذهبی همیشه بحث برگزاری مراسم نیست، بلکه اعضای هیئت‌ها بسیاری از کلاس‌های آموزشی مسجد را شرکت می‌کنند و در اردوهای مختلف حضور دارند. حالا اگر بخواهید در بین اعضا به‌خصوص دانش‌آموزان که باید بیشتر هوایشان را داشت، مسابقه برگزار کنید ما ابزارش را در پنل به شما می‌دهیم.

حتی بعد از استفاده از ابزار برگزاری آزمون و مسابقه هم می‌توانید به سراغ ابزار نظرسنجی بروید و از والدین درباره برگزاری کلاس‌ها و مسابقات مربوطه نظر سنجی کنید. این نظرسنجی برای برگزاری دوره‌ها و مسابقات بعدی بیشتر به شما کمک می‌کند.

دریافت پیشنهادات و نظرات با پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی 

پنل هیئت‌های مذهبی بعد از هر مراسم سوگواری و عزاداری یا اعیاد ولادت‌های آسمانی برای برنامه‌ریزی بهتر می‌تواند از ابزار دریافت شکایت و پیشنهاد هم استفاده کنند تا با شهروندان درباره برگزاری مراسم تعامل بهتری داشته باشد. اینگونه مردم نیز با اعتماد بیشتری و با اطمینان از اینکه به نظرشان توجه می‌شود، پیامشان را به سامانه ارسال می‌کنند. از طرف دیگر اگر هم نظری برای اجرای بهتر مراسم داشته باشند، می‌توانند از همین طریق اعلام کنند. برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

انتخاب پنل مناسب برای هیئت های مذهبی

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی حالا که به خوبی با کارکرد پنل پیامکی هیئت‌ها آشنا شدید، بد نیست تا درباره انتخاب سامانه هم به خوبی تحقیق کنید.

اعضای هیئت‌ها و مراکز مذهبی نقش به‌سزایی در دفاع از تهاجم فرهنگی ارزش‌ها و انسانیت دارند، برای همین است که به برگزاری برنامه‌ها و همایش‌های مذهبی بیشتر تمایل نشان می‌دهند. از طرفی دیگر، پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی کمک می‌کند تا هم نسل جوان را با اهداف فرهنگی هیئت آشنا کنیم و هم اطلاع‌رسانی خوبی در زمینه اجرای بهتر برنامه‌ها و جذب نیروهای جدید داشته باشیم. برای همین می‌خواهیم در زمینه خرید بهترین پنل ارسال اس ام اس شما را راهنمایی کنیم و به دو مورد از معیارهای یک پنل خوب اشاره داشته باشیم.

اطلاع رسانی به اهل محل با پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی 

با توجه به هدف و کارکردی که برای هیئت‌های مذهبی تعریف کردیم، مهم است تا این گروه‌ها بتوانند برای اهدافشان در هر محل اطلاع‌رسانی کند. پس حالا که می‌خواهید پنل بگیرید، باید حتما ابزارهای ارسال منطقه‌ای هر پنل را بررسی کنید. یادتان باشد که پنل استاندارد باید امکان ارسال پیام از روی نقشه، ارسال از روی کد پستی و ارسال با آنتن‌های دکل ایرانسل را حتماً داشته باشد.

نتیجه استفاده از پنل پیامک برای  هیئت های مذهبی

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی تابان اس ام اس برای شما فعالان مذهبی که می‌خواهید درکوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه‌ای اندک تمامی اعضا و دیگر شهروندان را از مراسم‌های گروه مطلع کنید، پنل اس ام اس ویژه هئیت مذهبی را پیشنهاد می‌کند تا بتوانید طیف بیشتری از شهروندان برای حضور در مراسم دعوت کنید و با آن‌ها تعامل بهتری برای برنامه‌های بعدی داشته باشید. همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offheyat استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

3.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...