ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

دسته بندی:
4 دیدگاه

با توجه به گسترش تنوع تبلیغات، در این مقاله قصد داریم شما را با مزیت های ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در تهران نسبت به روشهای دیگر و همچنین چگونگی استفاده و امکانات پنل پیامکی تابان اس ام اس آشنا کنیم پیشنهاد میکنم با ما تاپایان مقاله همراه باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

همانطور که میدانید تهران پر جمعیت ترین شهر ایران می باشد و کسب و کارهای فراوانی در این شهر فعال می باشند. انواع روشهای برای تبلیغات وجود دارد که به جرات می توان گفت پنل پیامکی در تهران یکی از ساده ترین، پربازده ترین، سریعترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات می باشد. ارسال پیامک انبوه علاوه بر تبلیغات، برای اطلاع رسانی، خدمات وب سایت از جمله ارسال کد تایید، ارسال پیامک تبریک و اخطاریه نیز استفاده می شود.

در سامانه تابان اس ام اس چندین نوع پنل کاربری وجود دارد کاربر با توجه به نیاز خود می تواند پنل مورد نظر را انتخاب کند و به تمامی امکانات پنل انتخابی دسترسی داشته باشد. کافیست فقط روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا شما هم یکی از کاربران تابان اس ام اس شوید.

بعد از ثبت نام به راحتی می توانید وارد پنل کاربری خود شده اگر قصد تبلیغات دارید و بانک شماره ای ندارید نگران نباشید پنل پیامکی تابان اس ام انواع بانک شماره مخاطبین را در اختیار شما قرار می دهد. پس همین الان برای افزایش رونق در کسب و کار خود پنل مورد نظرتان را از صفحه امکانات و تعرفه ها انتخاب نموده و ثبت نام نمایید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در تهران

امروزه از سامانه پیامک و پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و… استفاده می‌شود. هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از پنل اس ام اس برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند. در کلان شهرهایی مانند تهران به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک بر اساس کدپستی یا ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می‌باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف tehran استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

شیوه‌های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در استان تهران

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس نقشه گوگل

در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از نقشه گوگل منطقه مورد نظر را به راحتی انتخاب نمایید، سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس شماره های ایرانسل و همراه اول ثبت شده در منطقه انتخابی شما را به صورت تفکیک شده در اختیارتان قرار می دهد. شما مختارید برای هر یک از اپراتورها به صورت جداگانه یا همزمان پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس کدپستی

یکی دیگر از روشهای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران ارسال بر اساس نقشه کد پستی می باشد. بدین صورت که شما با داشتن 5 رقم اول کد پستی منطقه مورد نظر خود می توانید به شماره های همراه اول ثبت شده در آن منطقه پیامک ارسال کنید. این شماره ها مربوط به مخاطبینی است که موقع ثبت نام سیم کارت خود کد پستی آن منطقه را اعلام کرده اند. این روش یکی از روشهای هدفمند ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در تهران می باشد.

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس پیش شماره و کد

در این روش ارسال پیامک میتوانید به پیش شماره های مختلف 0912 مانند کد 1 – کد 2 و… پیامک ارسال نمایید. این نوع ارسال مخصوص اپراتور همراه اول می باشد همچنین امکان فیلتر شهر نیز در این ماژول وجود دارد.

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس دکل bts در تهران

در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس میگیرند پیامک ارسال نمایید. بدین طریق که شما منطقه مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب میکنید در این حالت برای شماره های ایرانسل فعالی که طی دو هفته اخیر از دکل موجود در آن منطقه آنتن گرفته اند پیامک ارسال خواهد شد. این روش آپدیترین شماره ها را دارد و اکثر شماره ها فعال می باشند.

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس بانک مشاغل

در این روش میتوانید به بانک مشاغل تهران که توسط تابان اس ام اس جمع آوری شده است پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس محله

در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به شماره های موجود در یک محله پیامک تبلیغاتی بفرستید. در پنل پیامک تابان اس ام اس بانک شماره های محله های مختلف به صورت تفکیک شده موجود می باشد.

ارسال پیامک به شهر خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است. بانک جامع شماره های سراسر کشور در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی باشد. آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

در استان تهران قابلیت ارسال پیامک انبوه به خطوط دائمی و اعتباری همراه اول و ایرانسل شهرهای زیر امکان پذیر است:

شهرستان دماوند ، شهرستان اسلامشهر ، شهرستان فیروزکوه ، شهرستان پردیس ، شهرستان ری ، شهرستان رباط‌کریم ، شهرستان شمیرانات ، شهرستان تهران ، شهرستان ورامین ، شهرستان پاکدشت ، شهرستان پیشوا ، شهرستان شهریار ، شهرستان ملارد ، شهرستان قدس ، شهرستان بهارستان ، شهرستان قرچک

لازم به ذکر است،بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل تمامی شهرهای فوق در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی‌باشد. یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامک  می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

بانک شماره های مناطق تهران موجود در سامانه پیامک تهران:

تهران – اسلام‌شهر – قرچک – گلستان – قدس – ملارد – ورامین – شهریار – نسیم‌شهر – پاکدشت – اندیشه- رباط‌کریم – صالح‌آباد – باقرشهر – باغستان – بومهن – چهاردانگه – پیشوا – دماوند – پردیس – وحیدیه – نصیرآباد – فردوسیه – حسن‌آباد – رودهن – شاهدشهر – صباشهر – صفادشت – فیروزکوه – لواسان – آبسرد – شریف‌آباد – کهریزک – فشم – جوادآباد – کیلان – آبعلی – ارجمند

ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی در تهران بدون خرید پنل

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش تابان اس ام اس پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در تابان اس ام اس از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.شما می تواید در تابان اس ام اس ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل را امتحان کنید.

بانک مشاغل تهران موجود در سامانه پیامک تهران:

چاپ و بسته بندی – وکلا – آزمایشگاه‌ها – دفاتر زیارتی – مشاوران املاک – آرایشی و بهداشتی – اسباب بازی – الکترونیک و مخابرات – بازیافت – بیمارستان – پتروشیمی – پوشاک – جواهرات – چسب و رنگ – خودروسازی- دکوراسیون – شیمیایی – صنایع چوب – صنایع وابسته به خودرو – صنعت چوب – صنعتی – عمرانی – فرش – فولاد – کاغذ و مقوا – کشاورزی و دام – ماشین آلات صنعتی – ماشین آلات غذایی – مصالح ساختمان – مواد غذایی – نساجی و ریسندگی – اتوماسیون صنعتی

ارسال پیامک انبوه در تهران به تفکیک سن و جنسیت

یکی از هدفمندترین انواع ارسال پیامک گروهی در تهران ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت می باشد. در بسیاری از کسب و کارهای جامعه هدف فقط خانم ها یا فقط آقایان می باشند. بنابراین بهتر است از این ماژول استفاده شود تا پیامک آنها مستقیما به جامعه هدف آنها ارسال گردد.

ارسال پیامک به شماره فایل اکسل

در این روش در صورتی که لیستی از شماره موبایل هایی که در اکسل جمع‌آوری کرده‌اید، تمایل به ارسال پیامک دارید می‌توانید از این روش استفاده نمایید لازم به ذکر است، شما یتوانید فایل اکسل خود را به صورت دفترچه تلفن در پنل پیامکی خود ذخیره نمایید.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

با توجه به اینکه بسیاری از افراد به میل خود از دریافت پیامک تبلیغاتی انصراف داده اند امکان ارسال پیامک به این دسته افراد وجود ندارد اما در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس راه حل های متعددی برای ارسال پیامک به این نفرات که اصطلاحا لیست سیاه مخابراتی گفته میشوند وجو دارد. ارسال پیامک با خطوط خدماتی، ارسال پیام صوتی و ارسال سیم کارتی از چمله راه حل های سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس می باشد.

سایر امکانات مود در پنل پیامکی تابان اس ام اس

 • ارسال پیامک تبریک تولد به صورت خودکار
 • امکان ایجاد پنل همکار با دسترسی های مشخص
 • ارسال پیامک یادآوری اقساط
 • ارسال نظیر به نظیر
 • تماس صوتی گروهی
 • ایجاد پیام پیش فرض
 • خط خدماتی اشتراکی رایگان
 • سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • نمایندگی پنل پیامک در استان تهران
 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • امکان اتصال به نرم افزارهای حسابداری
 • ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف
 • افزونه دیجیتز
 • افزونه پیامکی ووکامرس
 • امکان دریافت پیام بدون هزینه
 • امکان نظرسنجی
 • ارسال کد گارانتی محصول یا اصالت کالا
 • ایجاد دفترچه تلفنهای متعدد
 • ارسال از طریق فایل متنی
 • ارسال کلمات کلیدی
 • دریافت گزارش از وضعیت ارسالها

در ادامه مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی در تهران را بررسی خواهیم کرد.

ماندگاری

تبلیغات پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغات، تاثیر بیشتری خواهد گذاشت. زمانی که شما در سطح شهر بر روی بیلبور تبلیغات خود را انجام می دهید، افراد فقط در عرض چند ثانیه ای که از مقابل بیلبور عبور می کنند فرصت دارند که تبلیغ شما ، نام شرکت شما و تلفن تماس را به خاطر بسپارند که مسلما می‌توان گفت غیر‌ ممکن است. اما در تبلیغات پیامکی این فرصت به افراد داده می‌شود که با دقت پیام شما را مطالعه کنند.

تاثیرگزاری بالا

اگر در تبلیغات پیامکی متن را به گونه جذاب و حرفه ای بنویسید، این امکان وجود دارد که افراد پیامک را به دیگران نیز ارسال کنند و در واقع برای شما بازاریابی کنند. انتشار پیامک تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغات ازجمله چاپ کارکتر از شانس بیشتری برخوردار است زیرا انتشار آن به راحتی انجام می شود. آیا تابحال از ارسال پیامک به پیش شماره همراه اول استفاده کرده اید؟

دسترسی آسان

از آنجایی که افراد تلفن همراه خود را همیشه در کنار خود دارند خیلی سریع پیامک تبلیغاتی شما را مطالعه می کنند. ارسال دکل BTS ایرانسل یکی از دسترسی های آسا به مخاطبین ایرانسل می باشد.

هزینه پایین

از آنجایی که تبلیغات پیامکی نیاز به وسیله های فیزیکی و یا توزیع کننده ندارد، به راحتی انجام می شود و هزینه آن نیز بسیار پایین است. با این حال تبلیغات پیامک بازخورد مناسبتری را نسبت به دیگر روش های تبلیغات دارد. برای داشتن تبلیغاتی موثر می توانید از ارسال پیامک به مشاغل استفاده کنید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مخاطبان با دستگاه ثبت مشتری

با استفاده از دستگاه ثبت مشتری و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

برخی امتیازات دیگر پنل اس ام اس تابان نسبت به سایر پنل ها

 • پنل پیامک مادام العمر ( life time )
 • ارسال پیامک کد تایید
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ارسال سریع پیامک در کمتر از 10 ثانیه برای اتصال به وب سایت
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

ثبت نام پنل اس ام اس استان تهران

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف tehran استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس استان تهران

با کد تخفیف SMSTehran از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهران تهیه نمایید .ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

 • پنل اس ام اس آرایشگاه
 • ارسال پیامک تبلیغاتی در بسطام
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به کنگاور
 • ارسال پیامک تبلیغاتی اهواز
 • ارسال پیامک انبوه بندر عباس
 • پنل اس ام اس مخابرات چابهار
 • پنل اس ام اس سبزوار
 • ارسال پیامک تبلیغاتی ابهر
 • ارسال پیامک انبوه گرگان
 • پنل اس ام اس مخابرات آزاد شهر
 • ارسال پیامک براساس کد پستی تهران
 • ارسال پیامک انبوه به روش ایرانسل منطقه ای
5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

4 پاسخ

 1. سلام
  وقتتون بخیر
  چطور میشه فهمید که چه تعداد از ارسالهامون رسیده؟

  1. با سلام و احترام
   پس از ارسال از بخش گزارشات ارسال میتوانید ارسال خود را چک کنید و بررسی کنید که پیام های ارسالی در چه وضعی قرار دارند.

 2. امکان ارسال برای شهرستان های استان تهران وجود دارد و یا فقط خود تهران؟

  1. با سلام و احترام
   امکان ارسال علاوه بر خود تهران برای شهرستان های استان تهران نیز وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...