پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

دسته بندی:
0 دیدگاه

جهت ارسال پیامک تبلیغات انتخابات مجلس و… از تابان اس ام اس پنل پیامک تهیه نمایید. این سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغات انتخاباتی به سراسر ایران را دارید بصورت محله ای و منطقه ای قابل استفاده می باشد.

یکی از روش های مرسوم برای زمان انتخابات ارسال پیامک تبلیغات انتخابات می باشد. با استفاده از این روش به هر محله و منطقه ای امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی دارید. از روش ارسال پیامک انبوه تبلیغات انتخاباتی برای انتخابات شورای شهر و نمایندگی مجلس و حتی ریاست جمهوری استفاده می شود.

ارسال پیامک انبوه تبلیغات انتخابات

روش های متعددی برای ارسال پیامک انبوه تبلیغات انتخاباتی وجود دارد. در تابان اس ام اس تمامی روش ها در یک پنل کاربری در اختیار شماست. بانک شماره سراسر کشور وجود دارد. تمامی مشاغل و مناطق و محله ها در لیست شماره های تابان اس ام اس وجود دارد و کاربر به سادگی میتواند به هر محله و منطقه و شهر و روستایی پیامک ارسال کند.

حتی اگر خودتان نیز لیست مخاطبین خود را داشته باشید امکان ارسال پیامک به آن گیرندگان نیز وجود دارد. حتی امکان ارسال پیامک با گوشی موبایل وجود دارد. یعنی میتوانید با استفاده از اپلیکیشن تابان اس ام اس به سادگی پیامک ارسال نمایید.

روش های ارسال پیامک انبوه انتخاباتی :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامپ گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

تیم مشاوره و پشتیبانی قوی تابان اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی به شما کمک می کند تا بتوانید  با کیفیت ترین ارسال و تبلیغات ممکن را داشته باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 021-91

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmajles استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

تبلیغات انتخابات

چرا از تابان اس ام اس پنل پیامک بگیرم؟

 •  ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات
 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت
 • ارسال سریع پیامک در کمتر از 10 ثانیه برای اتصال به وب سایت
 • لیست شماره های مشتریان دفاتر بیمه به تفکیک سن و جنسیت
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان از روی نقشه
 • لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

پنل پیامک برای نمایندگان مجلس

شما دراین مقاله با پنل اس ام اس برای نمایندگان و امکاناتی که تابان اس ام اس ارا‌ئه میکند آگاه می شوید پس با ما همراه باشید.

یکی از روش های اصلی تبلیغات انتخاباتی ، ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی برای انتخابات با استفاده از سامانه پیامک انتخابات می باشد. بسیاری از کاندیدها در انتخابات مانند انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و از این قبیل ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات انتخاباتی خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود ، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق پیامک به مخاطبین ارسال می نمایند.

در سامانه پیامکی تابان اس ام اس پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس برای کاندید های محترم به دلیل ارسال با حجم بالا و محدودیت زمان استفاده و ارسال پیامک ها جهت تبلیغات شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود.

تابان اس ام اس به کاندیدهای محترم خط خدماتی جهت ارسال سریع پیامک انتخاباتی حتی به شماره های مسدودی اعطا می کند.

همانطور که می دانید برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نزدیک است از این روی احزاب نامزدهای نمایندگی هر دو مجلس در تلاش هستند که با استفاده از راهکارهایی جدید کاندیدای خود را به عموم مردم معرفی کنند و برنامه های این عزیزان را به مردم برسانند.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ثبت نام پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

با پیشرفت تکنولوژی و استقبال همه مردم جهان از ابزارهای دیجیتال، می توان گفت “تلفن همراه” و “رایانه” از بهترین وسایل ارتباطی با مردم، به ویژه با جوانان می باشند. همانطور که می دانید بیشتر جمعیت ایران جوان هستند و نزدیک به 90% از جوانان ایران، در حال حاضر از کامپیوتر و موبایل استفاده می کنند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmajles استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری

همانطور که گفتیم، نامزدهای محترم انتخابات می توانند پنل های تجاری تابان اس ام اس را با 30 درصد تخفیف دریافت کنند. در حال حاضر، تابان اس ام اس را می توان یکی از بهترین و موفق ترین سامانه های پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس در ایران دانست. تابان اس ام اس توانسته است با ایجاد رابط کاربری ساده، پیشرفته ترین خدمات اس ام اس را در اختیار تمام شهروندان قرار دهد. همه کاربران می توانند بدون داشتن دانش و مهارت خاصی، از طریق اینترنت اقدام به ارسال انبوه پیامک های تبلیغاتی کنند. همچنین علاوه بر بانک شماره تلفن جامع، خدمات و امکانات منحصر بفردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس یکی از مهم ترین خدماتی است که می توانید بهترین بهره لازم را ببرید .امروزه انتخاب خرید پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

در ادامه به برخی از امکانات تابان اس ام اس اشاره شده است:

ثبت نام پنل اس ام اس

مزایای پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

همانگونه که مطلع هستید امروزه بخش مهمی از زندگی ما به تکنولوژی وابسته شده است. امروزه دیگر لزومی ندارد برای انجام کارهای اداری و حتی تبلیغاتی از کاغذ استفاده کرد، بلکه می توان این کارها را به راحتی از طریق اینترنت و وب سایت سازمان مربوطه به راحتی انجام داد. نمایندگان مجلس نیز به همین دلیل باید وب سایت داشته باشند. به این ترتیب مردم می توانند به راحتی با نامزدها و نمایندگان انتخابی شهر خود، ارتباط برقرار کنند تا نمایندگان در اولین فرصت پاسخگوی این نیازها باشند.

از دیگر مزایای داشتن پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس این است که نامزدهای انتخاباتی می توانند اهداف و برنامه های خود را با مردم به اشتراک بگذارند، کمپین های مختلف انتخاباتی راه اندازی کنند، فایل های مرتبط با سخنرانی های خود را در اختیار مردم قرار دهند و … .برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

چه پیامک هایی برای تبلیغات انتخابات ارسال کنیم؟

 • معرفی، زندگی نامه
 • معرفی برنامه و عملکرد نماینده
 • آرشیو عکس
 • آرشیو فیلم
 • آرشیو فایل های صوتی و متنی سخنرانی ها
 • انتشار اخبار و اطلاع رسانی
 • نظر سنجی
 • ارتباط با مردم
 • افتخارات و سوابق
 • پیشنهادات و انتقادات
 • فرم های مختلف جهت برقراری ارتباط مردمی
 • پیوند ها و لینک های مرتبط و مفید
 • و …

اگر تصمیم دارید تبلیغات انتخابات خود را به بهترین نحو انجام دهید،با پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس این فرصت استثنایی را از دست ندهید. با دریافت یک سامانه پیامک می توانید صدای خود را به گوش همه برسانید.

راهنمای ثبت نام پنل اس ام اس

برای ارسال پیامک انتخاباتی استفاده از ماژول های زیر به کاربران پیشنهاد می گردد.

2 مورد اول مربوط به بانک شماره موبایل موجود در سامانه پیامکی تابان اس ام اس می باشد. این شماره ها همراه اول بوده و در سامانه جهت ارسال موجود می باشد. کاندیده های محترم می توانندبا پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس بر حسب نیازشان به شهر خاصی ( به طور مثال در انتخابات شورای شهر تنها به شهر مد نظرشان ) و یا به صورت کلی به کل شماره های کشور پیامک مد نظرشان را ارسال نمایند.

مورد 3 جهت ارسال به شماره های ایرانسل از طریق دکل می باشد. این ارسال ها به صورت یک فرم به ایرانسل ارسال شده و پیامک ها توسط ایرانسل به شماره های 48 ساعته گذشته در آن منطقه ارسال می گردند. این بانک شماره دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل بوده و هزینه پیامک های آن نیز معمولا از تعرفه ارسال با خطوط پیامک انبوه کمتر می باشد.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید

پیامک بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با رای دهندگان است

آخرین تحقیقات صورت گرفته از 500 فرد بالای 18 سال نشان می دهد که 24% از این افراد عقیده دارند پیامک بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با رای دهندگان است. نکته جالب اینجاست که 10% از این افراد در انتخابات گذشته با کاندیداهای مورد نظر خود از طریق اس ام اس در ارتباط بوده اند و برنامه های انتخاباتی این افراد را دنبال می کرده اند.

ما با پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس در تابان اس ام اس می کوشیم تا این انتخابات پر شور تر و با شکوه تر از گذشته برگزار شود.

مزایای پنل اس ام اس تابان اس ام اس برای انتخابات مجلس دهم

حال شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که چرا باید برای انجام تبلیغات خود از سامانه تابان اس ام اس استفاده کنند؟

همانطور که در بالا گفتیم، تابان اس ام اس پنل های تجاری خود را به نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با 30٪تخفیف ارائه می کند. آیا دلیل بهتری از این می خواهید؟ اگر جوابتان مثبت است، پس بهتر است به خواندن این مطلب ادامه دهید.

تابان اس ام اس را می توان یکی از بهترین و موفق ترین سامانه های ارسال اس ام اس در ایران دانست. مدیر پیامک با ایجاد رابط کاربری آسانی توانسته است پیشرفته ترین خدمات اس ام اس را به ساده ترین شکل ممکن به کاربران خود ارائه دهد. بنابراین کاربران می توانند بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش خاصی به راحتی پیامک های خود را ارسال نمایند. تابان اس ام اس هم اکنون با بیش از 20 هزار کاربر یکی از پر طرفدارترین سامانه های ارسال اس ام اس در ایران به شمار می آید. یکی دیگر از دلایلی که مشتریان را به سمت تابان اس ام اس جذب می کندبا پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس خدمات و امکاناتی است که به کاربران خود ارائه می دهد. امکاناتی که در هنگام انتخابات مجلس دهم نیز پر کاربرد خواهند بود.

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی، پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش تابان اس ام اس پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در تابان اس ام اس از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال بر اساس جنسیت و سن

شما می توانید بر اساس سن و جنسیت افراد به آنها پیامک تبلیغاتی (انتخاباتی) ارسال کنید و برنامه های خود را بر اساس سن و جنسیت شان برایشان شرح دهید. مثلا چه برنامه هایی برای دانش آموزان و دانشجویان دارید و …

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 021-91

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmajles استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offmajles از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس با افزونه مدیریت کاربران ویرا تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

3.7/5 - (3 امتیاز)
3.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...