ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

دسته بندی:
6 دیدگاه

اگر قصد ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در اراک را دارید به شما پیشنهاد میکنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید چرا که قرار است در این مقاله به چگونگی ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در اراک و مزایای این روش نسبت به سایر روشها تبلیغاتی بپردازیم.

ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک یکی از بهترین و ساده ترین و سریعترین روشهای تبلیغات می باشد. همانطور که میدانید اکثر از روشهای تبلیغات مانند پخش تراکت، نصب بنر، بیلبورد و ….. هزینه های زیادی در بر خواهند داشت از طرفی ماندگاری این تبلیغات نسبت به ارسال پیامک تبلیغاتی بسیار کمتر می باشد. وقتی شما پیامک کوتاه ارسال میکنید این پیامک تا سالها در گوشی افراد باقی می ماند و حتی در صورت جذابیت ممکن است برای دوستان و آشنایان خود نیز ارسال مجدد انجام دهند که به طریقی بازار یابی شغل شما را کرده اند.

از پنل پیامکی اراک استفاده های بسیاری می توان کرد بسیاری از کسب و کارها مانند فروشگاه ها،  سوپرمارکت ها، قنادی ها، آرایشگاه ها، سالن های ورزشی، کلینیک های زیبایی، مطب ها، بیمارستان ها، مشاغل خدماتی آموزشی، آموزشگاه ها و غیره برای تبلیغ و معرفی شغل خود از پنل اس ام اس اراک استفاده می کنند. علاوه بر موارد گفته شده میتوان از پنل پیامکی برای دوره های انتخاباتی مختلف از جمله انتخابات مجلس شورای شهر و تا انتخاب هیئت مدیره و غیره استفاده کرد. با استفاده از پنل پیامکی شما می توانید در روز تولد مشتریان خود تولد آن ها را به صورت اتوماتیک تبریک بگویید ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در اراک مزیت های فراوانی دارد که در ادامه به آنها با این پرداخت.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات اراک

پنل پیامک اراک دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات اراک، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه اراک هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند. امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

انواع روشهای ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

همانطور که در بالاتر گفتیم انواع بسیاری از ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک وجود دارد که در ادامه قصد داریم به معرفی مختصر هر یک از روشها و مزایا آنها بپردازیم

ارسال از روی نقشه گوگل

به جرات میتوان گفت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در اراک از روی نقشه یکی از هدفمند ترین  و بهترین  روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد. در این روش شما به صورت هدفمند منطقه مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب می کنید پنل پیامکی اراک شماره های مخاطبین همراه اول و ایرانسل موجود در آن منطقه را به صورت تفکیک شده در اختیار شما قرار می دهد. شما به میل خود می توانید برای هر دو اپراتور به صورت همزمان یا تفکیک شده پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل اس ام اس اراک

در این نوع از ارسال نیز همانند ارسال از روی نقشه شما می توانید منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای شماره های ایرانسل فعال منطقه مورد نظر پیامک ارسال کنید. این روش دو مزیت دارد یکی اینکه شماره ها هر دو هفته یکبار آپدیت می شود و دیگر اینکه برای افرادی که به هر دلیلی در منطقه مورد نظر رفت و آمد دارند نیز پیامک ارسال می شود.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل اس ام اس اراک

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای اراک، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک اراک این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند. یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال پیامک برای اصناف شهرستان اراک از سامانه پنل اس ام اس اراک

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای اراک و شهرهای آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف شهرستان اراک می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس اراک قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا پنل اس ام اس برای بیمارستان می باشد.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در اراک برای خطوط بلک لیست

همانطور که می دانید بسیاری از مخاطبین به میل خود دریافت پیامک تبلیغاتی را کنسل کرده اند اطلاحاً به این افراد لیست سیاه مخابراتی گفته می‌شود. ولی نگران این موضوع نباشید سامانه پنل پیامک تابان اس ام اس روش های متعددی برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در اراک به این اشخاص دارد.

از جمله این روشها می توان به ارسال پیامک صوتی ارسال با خطوط خدماتی ارسال با سیم کارت اشاره کرد.

 

ویژگی‌های‌ ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

 • ارسال پیامک تبلیغاتی، کم هزینه‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی است
 • ارسال سریع پیامک با خط خدماتی
 • اس ام اس تبلیغاتی فراگیرتر و جامع‌تر است
 • استفاده از اس ام اس تبلیغاتی بسیار راحت و آسان است
 • ارسال اس ام اس از روی نقشه گوکل
 • اطلاع‌رسانی‌های فوری در زمینه تبلیغات از طریق ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی مقدور است
 • در کنار ارسال پیامک، امکان برندسازی نیز فراهم است
 • پیامک شما مستقیما و بدون واسطه به دست مشتریان می‌رسد
 • ارسال پیامک بر اساس پیش شماره موبایل
 • پیام کوتاه تبلیغاتی را می‌توان در زمانبندی‌های مختلف تنظیم و به تعداد زیادی از مشتریان ارسال نمود
 • پیامک تبلیغاتی با صرف حداقل زمان ممکن بیشترین بازدهی تبلیغاتی را به همراه دارد
 • ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق دکل مخابراتی
 • استفاده از شماره های اختصاصی اینترنتی همانند 30001234
 • امکان ارسال از پیش شماره های 5000 ، 3000 ، 2000 ، 1000 ، شماره خط ثابت و نام تجاری
 • بدون نیاز به نصب نرم افزار و سخت افزار، تحت وب و قابلیت دسترسی از همه جا
 • ارسال پیام کوتاه بر اساس سن، جنسیت، کدپستی، منطقه و صنف
 • ارسال پیامک انبوه به روش ایرانسل منطقه ای
 • امکان استفاده از چند شماره اختصاصی پیام کوتاه برای ارسال و دریافت پیامک
 • ارسال کلیه گزارشات به نرم افزارهای عمومی مانند اکسل
 • پشتیبانی اینترنتی و تلفنی از سامانه
 • عدم دریافت هزینه بابت نرم افزار و شماره برای سالهای آتی
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به اصناف 
 • عدم دریافت هزینه برای پیام‌های دریافتی
 • عدم وجود محدودیت برای ارسال و دریافت پیامک به هر تعداد
 • وجود یک برنامه تحت ویندوز صرفا جهت ارسال و دریافت پیام کوتاه
 • ارسال پیامک زمان بندی شده
 • ارتباط با تمام شبکه‌های تلفن همراه کشور برای ارسال و دریافت پیامک از قبیل همراه اول، ایرانسل، رایتل و …
 • عدم محدودیت زمانی در مصرف اعتبار شارژ پیامک
 • بروز رسانی بانک اطلاعات شماره های تلفن همراه
 • نسخه پیام کوتاه ویژه گوشی های موبایل اندروید
 • ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل
 • امکان اتصال نرم افزارهای دیگر به سامانه برای ارسال و دریافت پیامک از طریق وب سرویس
 • بازگشت اعتبار ارسال های فیلتر شده

چه ویژگی هایی پنل پیامک اراک را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس اراک ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

ماندگاری و ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما ممکن است برای مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم زیادی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.

سرعت بالای ارسال اس ام اس در پنل پیامک اراک

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که با سرعت بالایی ارسال میشود و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال اس ام اس تبلیغاتی در اراک از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.

دسترسی سریع و ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

امروزه موبایل یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر اوقات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام د

مزایای مهم در تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

کسب اطلاعات بیشتر درباره اراک

شهرستان اراک یکی از شهرستان‌های استان مرکزی ایران است. این شهرستان از سه بخش مرکزی و ساروق و معصومیه تشکیل شده‌است. مرکز آن شهر کلانشهر اراک است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال 1395 بالغ بر 591756 بوده‌است. جریان سرچشمه‌های قره چای (رودخانه شراء و مهاجران) درغرب شهرستان اراک به علاوه وجود مناطق سرسبز در حواشی این رودخانه و همچنین اقلیم کوهستان و نقاط مرتفع جهت کوهنوردی، این قسمت از شهرستان اراک را از سایر مناطق جدا نموده‌است. اهالی این شهرستان عمدتاً به فارسی و در بخش‌هایی به زبان تاتی و در برخی روستاها به زبان ترکی تکلم می‌کنند.شما می توانید در پنل خود از وضعیت ارسال پیامک مطلع شوید اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید با همکاران ما در تماس باشید.

کلام آخر

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان مرکزی، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

su_button url=”https://tabansms.com/buy/” target=”blank” style=”flat” background=”#61ce70″ size=”6″ icon=”icon: shopping-cart” title=”ثبت نام پنل اس ام اس” class=”btn-all-mohtava-kharid-panel”]ثبت نام پنل اس ام اس[/su_button]

با کد تخفیف arak از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین  ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

5/5 - (17 امتیاز)

مطالب بعدی

6 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله این امکان وجود دارد.
   ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

 1. سلام
  خسته نباشید
  می خواستم بدونم تعرفه ها در پنل ها به چه صورت حساب میشه؟

  1. با سلام و احترام
   امکان ارسال پیام صوتی در پنل اقتصادی، شرکتی و تجاری وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...