انتقال پیامک دریافتی به موبایل و ایمیل

انتقال پیامک دریافتی به موبایل و ایمیل

0 دیدگاه

 انتقال پیامک دریافتی به موبایل و ایمیل  این امکان را به وجود می آورد تا پیامک های دریافتی پنل را در موبایل  و یا ایمیل خود دریافت نمائید. تنها برخی از پنل های پیام کوتاه این امکان را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. در نظر داشته باشید استفاده از این ماژول باعث میشود که دیگر نیازی به اینترنت جهت چک کردن دریافتی های پنل خود نداشته باشید.

انتقال پیامک دریافتی به موبایل

به طور مثال فرض کنید فردی یک پیامک به شماره اختصاصی پنل شما ارسال میکند. بلافاصله بعد از دریافت پیامک شخص، پیامکی از شماره اختصاصی شما به شماره موبایل تعریف شده در سامانه پیام کوتاه ارسال می شود. پیامکی که شما دریافت میکنید حاوی متن پیامک دریافتی و شماره موبایل شخص ارسال کننده است.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

8 صبح تا 8 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل

انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل از نیازهای برخی از کاربران پنل پیامک است. آن ها تمایل دارند پیامک های دریافتی پنل شان علاوه بر پنل به ایمیل آنها نیز ارسال شود. این امر باعث میشود کاربرانی که به اطلاع رسانی روزانه پیامک های دریافتی نیاز دارند، بدون آنکه بخواهند به پنل خود مراجعه کنند بتوانند پیامک هایشان را بخوانند و تنها ایمیل خود را چک کنند.

زمانی که فردی پیامکی را به شماره اختصاصی پنل شما ارسال می کند ابتدا در پنل نمایش داده میشود و پس از لحظاتی به ایمیل تعریف شده ارسال میشود. ارسال این ایمیل هیچ هزینه ای ندارد و از اعتبار پنل چیزی کسر نمی شود.

 

یکی از ویژگی های مهم ماژول انتقال پیامک دریافتی به موبایل و ایمیل سادگی آن است. هر فرد با هر سطح دانشی میتواند پیامک ها را دریافت نماید.

 

چگونه پیامک های دریافتی پنل پیامک را به موبایل انتقال دهیم؟

در ادامه میخواهیم به شما آموزش دهیم چگونه پیامک های دریافتی پنل اس ام اس خود را به موبایل تان انتقال دهید. ابتدا از منوی سمت راست گزینه خدمات هوشمند و زیر منوی انتقال دهنده را انتخاب کنید.

سپس از منوی بازشده روی دکمه جدید کلیک نمایید. در محیط پیش رو گزینه هایی را مشاهده خواهید کرد در خصوص آنها توضیح می دهیم

ارسالی ها به: در این قسمت شما خط اختصاصی مورد نظرتان را که میخواهید پیامک های ارسالی آن برایتان ایمیل یا پیامک شود را انتخاب میکنید.

ایمیل: اگر تمایل دارید پیامک های ارسال شده به پنل تان، به ایمیل تان ارسال شود، باید در این قسمت ایمیل خود را وارد کنید.

URL: اگر میخواهید پیامک های دریافتی به آدرس سایت تان ارجاع داده شود، در این  قسمت میتوانید آدرس سایت خود را وارد کنید.

شماره موبایل: اگر بخواهید پیامک های دریافتی پنل تان به موبایل تان ارسال شود، باید در این قسمت شماره موبایل تان را وارد کنید.

پیام های رسیده: همانطور که از گزینه های آن مشخص است، اگر میخواهید پیامک های ارسالی در پنل تان ذخیره شود میتوانید از این قسمت تعیین کنید.

ارسال از: در این قسمت خطی را که میخواهید از طریق آن به شما پیامک ارسال شود را انتخاب میکنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

8 صبح تا 8 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

پیام های دریافتی در پنل پیامکی

انتقال پیامک دریافتی به URL

افزونه دیجیتس

ثبت نام در وردپرس با پیامک

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...