ارسال پیامک تبلیغاتی در خراسان جنوبی

ارسال پیامک تبلیغاتی به خراسان جنوبی

دسته بندی:
2 دیدگاه

پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کاملترین امکانات و انواع روشهای ارسال و بانک شماره تفکیک شده سراسر خراسان جنوبی (تفکیک کد پستی)جهت ارسال پیامک تبلیغاتی در خراسان جنوبی

پنل اس ام اس خراسان جنوبی

در اینجا با امکانات پنل پیام کوتاه خراسان جنوبی و تابان اس ام اس آشنا خواهیم شد.

قابلیت های پنل اس ام اس خراسان جنوبی

در پنل پیامک خراسان جنوبی، مدیریت سامانه پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک، نوشتن پیامک و تعداد آنها و انتخاب شماره های دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از هر چیز باید بدانید “شماره های افراد ساکن استان خراسان جنوبی را از کجا گیر بیاوریم.” تابان اس ام اس فکر اینجا را هم کرده ! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه خراسان جنوبی بانک شماره موبایل بروز شده است که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان خراسان جنوبی ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان خراسان جنوبی در پنل اس ام اس خراسان جنوبی موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

اگر فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… دارید

معمولا بیشتر مشتریان شما از افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

فقط باید در پنل اس ام اس خراسان جنوبی به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان خراسان جنوبی را انتخاب کنیدو بعد برای ارسال پیامک تبلیغاتی، منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها اس ام اس بفرستید.

همچنین…

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال از روی نقشه گوگل یا ارسال کدپستی پنل پیامک خراسان جنوبی، به منطقه یا مناطق دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال از طریق کدپستی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

به کدام شهرهای استان خراسان جنوبی میتوان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان خراسان جنوبی در سامانه تابان اس ام اس موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

بیرجند ، قائن ، طبس ، فردوس ، نهبندان ، بشرویه ، سرایان ، سربیشه ، اسلامیه ، حاجی آباد ، خوسف ، خضری دشت بیاز ، اسدیه ، آیسک ، نیمبلوک ، طبس مسینا ، سه‌قلعه ، عشق‌آباد ، آرین‌شهر ، اسفدن ، محمدشهر ، مود ، شوسف ، دیهوک ، ارسک ، قهستان ، گزیک ، زهان

با خرید پنل پیام کوتاه بیرجند می توانید به شماره های مورد نظر در شهرهای استان خراسان جنوبی دست یابید و پیامک ارسال کنید و یا از سایر امکانات پنل اس ام اس خراسان جنوبی استفاده نمایید.

اما شاید برخی از افراد احتیاج به ارسال اس ام اس تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند فقط به قسمتی از شهر های استان خراسان جنوبی پیامک تبلیغاتی ارسال کنند، چاره چیست؟

ارسال پیامک به تفکیک منطقه ای کدپستی در پنل پیامک خراسان جنوبی

برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس خراسان جنوبی ، امکانی با نام ارسال کدپستی برایتان فراهم کرده است تا هزینه تبلیغاتی خود را طوری تنظیم کنید که برایتان بازدهی داشته باشد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که در نظر دارید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهتان به شماره ها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل اس ام اس خراسان جنوبی

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه خراسان جنوبی این است که ارسال از طریق دکل انجام می شود. به این ترتیب که شما تنها به شماره های ایرانسل از این طریق می توانید پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک خراسان جنوبی، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر اینطور است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! پنل اس ام اس خراسان جنوبی این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر فروشندگان لباس، آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس خراسان جنوبی

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان خراسان جنوبی و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان خراسان جنوبی می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس خراسان جنوبی قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین،داروخانه ها و یا بیمارستان ها می باشد.

چه ویژگی هایی پنل اس ام اس خراسان جنوبی را متمایز از پنل های دیگر میکند؟

مهمترین ویژگی پنل پیامک خراسان جنوبی ارسال اس ام اس تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای دیگر تبلیغات پیامکی این است که تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات خوانده میشوند، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

سرعت بالای ارسال اس ام اس در پنل پیامک خراسان جنوبی

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که با سرعت بالایی ارسال میشود و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما ممکن است برای مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم زیادی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.

دسترسی سریع

امروزه موبایل یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر اوقات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال اس ام اس تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.

 پنل اس ام اس خراسان جنوبی چه ویژگی های دیگری دارد ؟

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته حرفه ای هر هفت روز هفته
 • کمترین تعرفه ارسال در کل کشور
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت ۱۰ روز
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات خراسان جنوبی

پنل پیامک خراسان جنوبی دارای شماره اختصاصی ارسال اس ام اس می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات خراسان جنوبی، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه خراسان جنوبی هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.

ویژگی های پنل اس ام اس خراسان جنوبی

 • پنل پیامک مادام العمر ( life time )و همیشگی
 • فعال سازی آنی پنل؛ بلافاصله بعد از خرید
 • قابلیت ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال خواهد شد
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان خراسان جنوبی، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!

در اینجا کمی درباره استان خراسان جنوبی بیشتر بدانیم

این استان در شرق ایران واقع شده و مرکز آن، شهر بیرجند است. استان خراسان جنوبی، با مصوبه مجلس شورای اسلامی و پس از تقسیم استان خراسان به سه استان، در سال ۱۳۸۲ ایجاد شد. مساحت این استان ۱۵۱٬۱۹۳ کیلومتر مربع است که از این نظر سومین استان ایران است. بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰، جمعیت آن برابر با ۷۳۲٬۱۹۲ نفر می‌باشد و از این نظر ۲۸اُمین استان کشور است. استان خراسان جنوبی، در مسیر محورهای ارتباطی استان‌های جنوبی ایران با مشهد قرار دارد. محور اصلی ارتباطی استان‌های یزد، اصفهان، فارس و بوشهر به مشهد، از طبس و فردوسمی‌گذرد (جاده ۶۸ تا دیهوک و سپس ادامه مسیر به سمت مشهد از طریق جاده ۹۱).

همچنین محور اصلی ارتباطی استان‌های کرمان و هرمزگان، از دیهوک و فردوس می‌گذرد (جاده ۹۱). محور ارتباطی استان سیستان و بلوچستان به مشهد نیز از شهرهای نهبندان، سربیشه، بیرجند و قائن عبور می‌کند (جاده ۹۵). یکی از قدیمی‌ترین جاذبه‌های گردشگری ثبت شده در استان خراسان جنوبی سنگ نگاره کال جنگال در ۵ کیلومتری جنوب شهر خوسف و متعلق به دوره اشکانی است که در بررسی‌های جدید ۱۴ سنگ نگاره در نزدیکی آن شناسایی شده‌است.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف jonobi از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در طرقبه

ارسال پیامک تبلیغاتی در اسالم

ارسال پیامک تبلیغاتی در باغملک

ارسال پیامک براساس کد پستی قم

پنل اس ام اس شیراز
پنل پیامک کرمان
ارسال پیامک تبلیغاتی یزد
ارسال پیامک انبوه زاهدان
پنل اس ام اس مخابرات کاشان
پنل اس ام اس بیرجند
ارسال پیامک تبلیغاتی رفسنجان
ارسال پیامک انبوه قزوین
پنل اس ام اس مخابرات تهران

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...