ارسال پیامک تبلیغاتی در کهگیلویه و بویر احمد

ارسال پیامک تبلیغاتی در کهگیلویه و بویر احمد

دسته بندی:
0 دیدگاه

ما در این مقاله به معرفی خدمات تابان اس ام اس و پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد میپردازیم، همراه ما باشید.

پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد

شما میتوانید با خرید سامانه پیام کوتاه کهگیلویه و بویراحمد و استفاده از امکانات آن ، پیامک انبوه به تمام نقاط شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال کنید و نیاز تبلیغاتی خود را برطرف سازید . پنل پیامک یک سامانه اس ام اس جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی و ارسال انبوه پیامک برای کهگیلویه و بویراحمد است که می تواند راه حل مناسبی برای تبلیغات در سطح شهر و معرفی کسب و کارهای گوناگون به مخاطبان باشد

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره های زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

چرا از تابان اس ام اس پنل پیامک بگیرم؟

۱– ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های شهر کهگیلویه و بویراحمد به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به کهگیلویه و بویراحمد از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

امروزه ۵۰ درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

قابلیت های پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد

در پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما را می گیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان کهگیلویه و بویراحمد را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت!

یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه کهگیلویه و بویراحمد بانک شماره موبایل بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال کنید.

ارسال بلک لیست در پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد

شماره های فعال مناطق شهری استان کهگیلویه و بویراحمد در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در استان کهگیلویه و بویراحمد پیامک ارسال کنید.

اگر مشکل ارسال پیامک انبوه به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس، می تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس منطقه ای کدپستی در پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد ، امکانی با نام ارسال کدپستی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی در شهرستانها و شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله :

یاسوج • پاتاوه • چرام • چیتاب • دهدشت • دوگنبدان • دیشموک • سوق(کهگیلویه) • سی‌سخت • قلعه رئیسی •لنده • لیکک • مارگون • باشت • سرفاریاب • گراب سفلی • بویراحمد • گچساران • بهمئی • دنا • کهگیلویه •

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید:

با استفاده از قابلیت ارسال کدپستی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد ، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال از طریق کد پستی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه کهگیلویه و بویراحمد، قابلیت ارسال از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد می کنند، می توانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف کهگیلویه و بویراحمد

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان کهگیلویه و بویراحمد قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک کهگیلویه و بویراحمد ، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟

اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک کهگیلویه و بویراحمد این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر پنل پیامک برای موزشگاه ، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

چه ویژگی هایی پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

همچنین شما شهروندعزیز ،می توانید بامراجعه به صفحه پنل پیامک آبادان با تخفیف ۳۰درصدی ازامکانات پنل پیامک آبادان نظیربانک شماره تلفن بروز و رایگان، کمترین تعرفه ارسال در کل کشور، گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت ۱۰ روز، مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه و….مطلع شوید.

ماندگاری پیامک

پیام کوتاه تبلیغاتی شما ممکن است مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی برای مخاطب ندارد. این نکته را در نظر بگیرید که متن پیامک تبلیغاتی شما باید بگونه ای جذاب باشد که احتمال اینکه در آینده مخاطب آن را پاک کند از بین برود.

دسترسی آسان و سریع به پیامک

هانطور که می دانید تلفن همراه از وسایل شخصی می باشد که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد به همین جهت به محض ارسال پیامک تبلیغاتی، مشترک به راحتی و سرعت می تواند پیامک را بخواند.

ویژگی های پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد

 1. پنل پیامک مادام العمر ( life time )
 2. فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 3. ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 4. ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 5. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 6. پشتیبانی حرفه‌ای در پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد ؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

خدمات تابان اس ام اس در پنل پیامک کهگیلویه و بویراحمد

 • در پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد بانک شماره موبایل دانمی همراه اول کهگیلویه و بویراحمد
 • بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول کهگیلویه و بویراحمد
 • ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی در پنل پیامکی کهگیلویه و بویراحمد
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در کهگیلویه و بویراحمد
 • ارسال پیامک به شماره های بلک لیست کهگیلویه و بویراحمد
 • ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در کهگیلویه و بویراحمد
 • نمایندگی پنل اس ام اس در کهگیلویه و بویراحمد

و اما در مورد استان کهگیلویه و بویر احمد

کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های ایران است. مرکز آن شهر یاسوج است و سرزمینی نسبتاً مرتفع و کوهستانی است کهگیلویه و بویراحمد به سرزمین آبشارهای خروشان و استان چهارفصل معروف است.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره های زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف kohgiluyeh از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین سامانه ارسال پیامک با سیمکارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در یاسوج

ارسال پیامک تبلیغاتی در شهرکرد

ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول

ارسال پیامک تبلیغاتی در کردستان

پنل اس ام اس یزد
پنل پیامک کرج
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
ارسال پیامک انبوه ارومیه
پنل اس ام اس مخابرات اصفهان
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه همدان

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...