ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین

ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس قزوین و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در قزوین صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک قزوین امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)،ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

با ثبت نام در پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات شورای شهر، انتخابات مجلس، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید. همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 021-91

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال بلک لیست در پنل ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین

در پنل پیامک قزوین ما میتوانیم پیامک شما را حتی به شماره های بلک لیست، ارسال کنیم و آن ها  پیام ها را تحویل بگیرند؛ پس امتحان کنید

خدمات در پنل ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
 • ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 • وبسرویس و افزونه های پیامکی از جمله افزونه ثبت نام با پیامک
 • بانک شماره موبایل دانمی همراه اول سراسر کشور
 • بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 • به مشاوره رایگان برای ثبت نام پنل اس ام اس نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید.
 • سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی
 • پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی سراسر کشور
 • ارسال پیامک به شماره های بلک لیست سراسر کشور
 • ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 • ارسال پیامک متناظر
 • ارسال پیامک سن و جنسیت برای سراسر کشور
 • نمایندگی پیامک
 • نمایندگی پنل پیامکی استان قزوین در سراسر کشور

قابلیت های ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین

در سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی در قزوین، مدیریت سامانه پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک، نوشتن اس ام اس، و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد بومی استان قزوین را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان آسوده! یکی از امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی در قزوین بانک شماره موبایل بروز شده میباشد که پنل تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار کاربران قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان قزوین ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان قزوین در پنل پیامک قزوین موجود است و اشخاص به راحتی می توانند به مناطق هدف خود در استان قزوین پیامک ارسال کنند. امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در قزوین فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد ارسال کنید. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب و نگهداری مشتریان دارد.

به کدام شهرهای استان قزوین میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره های موبایل تمام شهرستان‌های استان قزوین در تابان اس ام اس موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار ‌می‌گیرد.

قزوین، تاکستان، الوند، اقبالیه، آبیک، محمدیه، بیدستان، محمودآباد نمونه، بویین زهرا، اسفرورین، شال، دانسفهان، آوج، ضیاءآباد، خرمدشت، نرجه، سگزآباد، ارداق، آبگرم، خاکعلی، معلم‌کلایه، کوهین، سیردان، رازمیان

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک تبلیغاتی در خود شهر قزوین به صورت کامل  نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان قزوین پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟ شما با ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

ارسال پیامک بر اساس منطقه ای کدپستی در سامانه پیامک قزوین

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی در قزوین، پنل تابان اس ام اس امکانی با نام ارسال کد پستی را بوجود آورده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بیشتر بازدهی خواهد داشت. تنها کافیست کدپستی منطقه مورد نظر را از روی نقشه کد پستی برداشته و آن را جهت ارسال به منطقه مورد نظر، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا نزدیگ مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان قزوین را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیام تبلیغاتی در قزوین منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیام را ارسال کنید. با ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.

همچنین…

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال کدپستی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک قزوین، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید

همچنین شما شهروند عزیز ،می توانیدبا مراجعه به صفحه پنل پیامک شیرازبا تخفیف 30 درصدی ازامکانات پنل پیامک قزوین نظیر: پشتیبانی 24 ساعته واقعی-دارا بودن بانک شماره های به‌روز-ویدیو های آموزشی کار با سامانه پیامک و…. مطلع شوید. با ارسال پیامک تبلیغاتی کد هديه نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیامک قزوین

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک قزوین، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا 7 روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با ارسال اس ام اس تبلیغاتی در قزوین

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه برای استان قزوین و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان قزوین می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان قزوین قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه پیامک قزوین

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه ارسال پیام تبلیغاتی در قزوین، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان بله است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک های خود داشته باشید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های ورزشی، فروشندگان اکسسوری و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند. شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کسب و کار خود باستفاده کنید.

چه ویژگی هایی پنل پیامک قزوین را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی در قزوین و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد. با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدماتی که در کسب و کارتان ارائه می دهید متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما می باشد.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

سرعت بالای ارسال پیامک

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد. شما می توانید در پنل خود از وضعیت ارسال پیامک مطلع شوید اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با همکاران ما در تماس باشید.

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.

دسترسی سریع

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد. یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات قزوین

پنل پیامک قزوین دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این به این معنی است که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات قزوین، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه قزوین هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیام تبلیغاتی در قزوین به نقاط و شهرهای مختلف استان قزوین، کافیست پنل اس ام اس را تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

با استفاده از دستگاه دایورت و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز بود از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید.

آشنایی بیشتر با استان قزوین

 یکی از شهرهای بزرگ ایران در باختر و مرکز استان و شهرستان قزوین است. این شهر در بلندای 1٬278 متری از سطح دریا واقع شده است. ریشه شهر قزوین متعلق به دوران ساسانیان است که به دستور شاپور رونق یافت. قزوین در زمان حکومت صفوی 57 سال پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دارای اماکن و موزه‌های تاریخی بسیاری می‌باشد.

قزوین از نظر تعداد اثر تاریخی رتبه نخست در ایران و سوم در جهان را دارد قزوین پایتخت بزرگخوشنویسی ایران است و از جمله خوشنویسان معروف خط پارسی می‌توان به میرعماد قزوینی اشاره کرد. در شهر قزوین آثار کهن و باستانی گوناگونی از جمله کاروان‌سرای سعدالسلطنه، میمون قلعه، حمام قجر، آب انبار سردار، پیغمبریه، کاخ چهل‌ستون، امامزاده حسین، خیابان سپه (اولین خیابان ایران) قرار دارد.امروزه انتخاب خرید سامانه پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 021-91

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف ghazvin1 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

وب سرویس و افزونه های پیامکی

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

ارسال پیامک تبلیغاتی در خرم آباد

پنل اس ام اس ورامین
پنل پیامک اصفهان
ارسال پیامک تبلیغاتی تبریز
ارسال پیامک انبوه همدان
پنل اس ام اس مخابرات یزد

پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی گلپایگان
ارسال پیامک انبوه کردستان
پنل اس ام اس مخابرات کرج
ارسال پیامک انبوه یزد

ارسال پیامک تبلیغاتی به خراسان رضوی
پنل اس ام اس ساری
5/5 - (14 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله این امکان وجود دارد.
   ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...