ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان

ارسال پیامک تبلیغاتی به زنجان

دسته بندی:
4 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس زنجان و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در زنجان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان

در  پنل اس ام اس زنجان امکان ارسال های متفاوتی از جمله ارسال پیامک به بلک لیست ها (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت و ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

در پنل پیامکی تابان اس ام اس و پنل اس ام اس زنجان امکان ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف مانند انتخابات ریاست جمهوری،  انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … وجود دارد .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما تماس بگیرید.

پنل اس ام اس زنجان

در اینجا در خصوص امکانات پنل اس ام اس زنجان و تابان اس ام اس توضیحاتی ارائه می گردد.

در سامانه اس ام اس زنجان، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیام و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال بلک لیست در پنل اس ام اس زنجان

پنل پیامک تابان اس ام اس می تواند پیامک شما را حتی به شماره‌ هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

سامانه پیام کوتاه زنجان

آیا قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان و شهرهای آن (زنجان، ابهر، خرمدره، قیدار و…) را دارید؟ قصد داریم با معرفی پنل اس ام اس زنجان به توضیح امکانات پنل اس ام اس زنجانبپردازیم. با ما همراه باشید…

همانطور که اطلاع دارید بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر از چاپ در روزنامه ها، تبلیغات تراکتی،  و… است زیرا با پیشرفت تکنولوژی تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی داده اند. میخواهید بدانید چرا؟ پاسخ ساده است! به دلیل آنکه اکقر افراد  تلفن همراه دارند و نوتیفیکیشن های تلفن همراه خود را چک میکنند!برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

قابلیت های سامانه پیام کوتاه زنجان

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان زنجان را چگونه بدست آوریم؟” خیالتان راحت! از امکانات پنل اس ام اس زنجان بانک شماره موبایل بروز میباشد که سامانه تابان اس ام اس بصورت رایگان و منظم در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان زنجان ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان زنجان در سامانه پیامک می باشد و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان ارسال اس ام اس داشته باشید. یکی از ویژگی های مهم پنل اس ام اس زنجان ارسال سریع پیامک  است که در زمان صرفه جویی می کند و شما با این روش می توانید ارسال پیام تبلیغاتی در زنجان داشته باشید.

به کدام شهرهای استان زنجان میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره های موبایل شهرستان‌های استان زنجان مانند زنجان ، ابهر ، خرمدره ، قیدار ، خدابنده ، هیدج ، صایین قلعه ، آب بر ، سلطانیه ، سجاس ، سحرورد ، زرین رود ، ماه نشان ، دندی ، گرماب ، نوربهار ، کرسف ، زرین آباد ، ارمغانخانه ، چورزق ، حلب ، نیک پی ، طارم ، ایجرود در سامانه تابان اس ام اس موجود است و پس از خرید پنل به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار ‌داده میشود.

ممکن است برخی از افراد بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان زنجان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. برای آن هم چاره ای وجود دارد.

ارسال پیامک بر اساس منطقه ای کدپستی در سامانه پیام کوتاه زنجان

برای ارسال هدفمند پیامک، پنل اس ام اس زنجان، امکانی با نام ارسال کدپستی را بوجود آورده تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی بالایی دارد. برای ارسال کد پستی،می بایست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد مورد نظر از شماره ها پیامک ارسال کنید.در پنل پیامک تابان اس ام اس انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل امکان پذیر است و شما می توانید به سادگی از این ویژگی استفاده کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

احتمالا اغلب مشتریان شما افراد نزدیک به محل کسب و کار شما می باشند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است در پنل اس ام اس زنجان به قسمت ارسال منطقه ای رفته و شهر مورد نظر در استان زنجان را انتخاب کنید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. شما میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از مخاطبان موجود پیامک ارسال کنید.با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدمات ارائه شده در کسب و کارتان نظر سنجی کنید و متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما بوده است.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت از طریق پنل پیامک زنجان

یکی دیگر از امکانات پنل اس ام اس زنجان بانک شماره موبایل ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت می باشد. شما می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های شهر زنجان استفاده کنید.

بانک اطلاعات

بانک اطلاعات می تواند مورد توجه بسیاری از افراد و مجموعه ها باشد، خصوصا اصناف شهر زنجان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص است، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر زنجان و یا شهرستان های اطراف آن هستید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک سالن زیبایی زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید. برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین تابان اس ام اس با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیام کوتاه زنجان

یکی دیگر از امکانات پنل اس ام اس زنجان، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا 7 روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با سامانه پیام کوتاه زنجان

استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان زنجان یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه در زنجان و شهرستان های آن، می باشد.
برخی از کاربران پنل اس ام اس زنجان قصد دارند برای جامعه هدف مد ننظر خود تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف می باشد. یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد جامعه هدف کسب و کارش، پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

چه ویژگی هایی سامانه پیام کوتاه زنجان را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس زنجان ارسال پیامک تبلیغاتی در زنجان و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات است، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد. یکی از ویژگی های ارسال پیامک کنترل وسایل برقی با پیامک می باشد که کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

در زیر چند نمونه از مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی ها توضیح داده می شود:

سرعت بالای ارسال پیامک

 از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات ارسال پیامک است که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد.

دسترسی سریع

تلفن همراه از جمله وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد. یک پنل اس ام اس خوب را با امکانات ویژه از تابان اس ام اس بخواهید.

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی تلفن همراه مخاطب باقی می ماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، پیام را نگه دارد. آیا میدانید خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

عدم نیاز به توزیع کننده

از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد. یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات زنجان

سامانه پیام کوتاه زنجان دارای شماره اختصاصی ارسال اس ان اس می باشد و مشترکین می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک است. پنل اس ام اس مخابرات زنجان، جهت ارسال پیام های تبلیغاتی به صورت انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه زنجان هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند. یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی سامانه سیم کارت می باشد که به راحتی می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

همچنین شما شهروند عزیز ،می توانید بامراجعه به صفحه پنل پیامک زنجان باتخفیف 30درصدی از امکانات پنل پیامک زنجان نظیر پشتیبانی 24 ساعته، دارا بودن بانک شماره های به‌روز، ویدیو های آموزشی کار با سامانه پیامک و…. مطلع شوید. شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ویژگی های پنل اس ام اس زنجان

کلام آخر…

برای داشتن تمامی امکانات گفته شده و ارسال پیام اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان زنجان، کافیست پنل اس ام اس تهیه کرده و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب آن هم با بانک شماره تلفن رایگان، پیام تبلیغاتی ارسال کنید. شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کسب و کار خود بهره بگیرید.

با استان زنجان بیشتر آشنا شوید

زَنجانْ یا زنگان مرکز استان و شهرستان زنجان در شمال‌ غرب ایران و از بزرگترین شهرهای شمال غرب ایران است.

زنجان از شمال به شهرستان طارم و خلخال و میانه و از مشرق به سلطانیه و طارم و از جنوب به خدابنده و ایجرود و از غرب به شهرستان ماه‌ نشان محدود است و از سطح دریا 16633 متر ارتفاع دارد.

از جمله شرایطی که فلسفه وجودی شهر زنجان را در منطقه تبیین و توجیه می‌نماید، وجود راه ارتباطی فلات مرکزی ایران به منطقه آذربایجان در منطقه، حاکم بودن شرایط مناسب اوضاع توپوگرافی، وجود اراضی مسطح با شیب 22٪ در منطقه کوهستانی و بالاخره لزوم مرکز مبادلاتی تولیدات کشاورزی و ارائه خدمات متقابل به روستاهای حوزه نفوذ به ویژه ایالات پنجگانه مستقر در منطقه بوده‌است می‌رساند که این پدیده در شکل گیری شهر و محله بندی آن عامل تعیین کننده می‌باشد. یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف zanjan از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

 

4.9/5 - (23 امتیاز)

مطالب بعدی

4 پاسخ

 1. سلام
  آیا میشه فقط برای خانمهای 20 تا 50 سال زنجان پیام ارسال کنم؟

  1. با سلام و احترام
   بله با استفاده از ارسال بر اساس پیش شماره می توانید برای سن و جنسیت خاصی ارسال داشته باشید

 2. سلام. آیا در زمینه فیبروز ابرو میکروبلیدینگ ابرو میشه اس ام اس بفرستم؟

  1. با سلام و احترام
   با خطوط اختصاصی در این زمینه میتوانید ارسال داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...