ارسال پیامک تبلیغاتی در خراسان رضوی

ارسال پیامک تبلیغاتی به خراسان رضوی

دسته بندی:
0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس خراسان رضوی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در خراسان رضوی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در خراسان رضوی

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس خراسان رضوی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شهرستانها و شهرهای استان خراسان رضوی :

مشهد ، انابد ، باخرز ، بایک ، بجستان ، بردسکن ، بیدخت ، تایباد ، تربت جام ، تربت حیدریه ، جغتای ، جنگل ، چناران ، خرو ، خلیل اباد ، خواف ، داورزان ، درگز ، درود ، دولت اباد ، رباط سنگ ، رشتخوار ، رضویه ، روداب ، ریوش ، سبزوار ، سرخس ، سفید سنگ ، سلامی ، ششتمد ، شهرزو ، صالح اباد ، طرقبه ، فرهادگرد ، فریمان ، فیروزه ، فیض اباد ، قاسم اباد ، قدمگاه ، قلندراباد ، قوچان ، کاخک ، کاریز ، کاریزک ناگهانی ، کاشمر ، کدکن ، کلات نادری ، کندر ، گناباد ، مشهدریزه ، نشتیفان ، نصراباد ، نقاب ، نوخندان ، نیشابور ، نیل شهر ، یونسی ، سلطان اباد ، سنگان ، شاندیز ، جوین ، زاوه ، مه ولات ، کلات ، احمد آباد صولت ، باجگیران ، بار ، بایگ ، شادمهر ، شهرآباد ،  عشق آباد ، لطف آباد ، مزداوند ، ملک آباد ، همت آباد ، چاپشلو ، چکنه ، کلات ، گلبهار ، گلمکان .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیام صوتی خراسان رضوی

تابان اس ام اس به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها ، در پنل اس ام اس خراسان رضوی خود، قابلیتی دارد که شما می توانید به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنید تا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند .آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

پنل اس ام اس خراسان رضوی

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل  شما میتوانید بر اساس هدف خود پیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید .

ارسال پیام کوتاه از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات مشهد

توسط این امکان سامانه پیامکی ، شما میتوانید از روی نقشه گوگل محله موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها اس ام اس ارسال کنید .برای مطالعه چگونه وسایل برقی را با پیامک کنترل کنیم روی مطلب کلیک کنید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ارسال پیامک از طریق مناطق کد پستی پنل اس ام اس خراسان رضوی

در این منو از ارسال ، کاربران باید کد پستی منطقه ای که در نظر دارند را به سامانه وارد نمایند و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد .یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک از طریق پترن می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس خراسان رضوی

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان خراسان رضوی و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان خراسان رضوی می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس خراسان رضوی قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک از امکانات بیشتری استفاده کنید

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS پنل پیامک خراسان رضوی

این نوع ارسال صرفا فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل مشهد میتواند فیدبک بالایی داشته باشد . در این نوع ارسال پیامک از روی نقشه منطقه ای را در نظر میگیرید که به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید .

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت در خراسان رضوی

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی اس ام اس تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان خراسان رضوی ارسال می نمایید .

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات خراسان رضوی

پنل پیامک خراسان رضوی دارای شماره اختصاصی ارسال اس ام اس می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات خراسان رضوی، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه خراسان رضوی هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

سرعت بالای ارسال اس ام اس در پنل پیامک خراسان رضوی

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که با سرعت بالایی ارسال میشود و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.شما مس توانید در پنل خود از وضعیت ارسال پیامک مطلع شوید اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید با همکاران ما در تماس باشید.

ماندگاری

اس ام اس تبلیغاتی ارسالی شما ممکن است برای مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند برای اینکه حجم زیادی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی آنقدر جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

دسترسی سریع و آسان 

امروزه موبایل یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر اوقات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغات و اطلاع رسانی می باشد که به ابزارهای توزیع احتیاج ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول خراسان رضوی

اغلب شماره های تلفن همراه از مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل شده است . شما می توانید با انتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها بصورت هدفمند اس ام اس ارسال کنید .امروزه انتخاب خرید پنل پیامکی تبلیغاتی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

اگر فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… دارید

معمولا بیشتر مشتریان شما از افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید. فقط باید در پنل اس ام اس خراسان رضوی به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان خراسان رضوی را انتخاب کنیدو بعد برای ارسال پیامک تبلیغاتی، منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.

امکاناتی که تابان اس ام اس در پنل پیامک خراسان رضوی ارائه میکند:

همانطور که در فوق از امکانات سامانه پیامک مشهد سخن گفتیم،تابان اس ام اس ارائه کننده تمامی این امکانات و حتی امکانات و ماژول های پیشرفته دیگری میباشد از جمله:

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به مناطق مشهد، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس شهر خراسان رضوی

آشنایی بیشتر با خراسان رضوی

استان خراسان رضوی با وسعتی حدود 128420 کیلومترمربع معادل 7٫8 درصد مساحت کل کشور ومتشکل از 19شهرستان می باشد.

این استان به علت وجود، حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)، و به خاطر مجاورت با کشورهای ترکمنستان و افغانستان و همچنین به لحاظ رواج گردشگری دینی، رونق فعالیت های بازرگانی و گسترش مسائل استراتژیکی، اهمیت و اعتبار فراوانی دارد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

با کد تخفیف khorasan از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه به لیست سیاه مخابرات  نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه اشرفیه

ارسال پیامک تبلیغاتی در قم

ارسال پیامک تبلیغاتی در اصفهان

ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول

پنل اس ام اس بابلسر
پنل پیامک اندیمشک
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
پنل اس ام اس اسلام آباد غرب
پنل اس ام اس یزد
پنل پیامک اسالم
ارسال پیامک تبلیغاتی ازنا
ارسال پیامک انبوه آلاشت

پنل اس ام اس قزوین
پنل پیامک اراک
ارسال پیامک تبلیغاتی بجنورد
ارسال پیامک انبوه ملایر
پنل اس ام اس مخابرات شهرکرد

سامانه پیام کوتاه زنجان
سامانه پیامک رشت
ارسال پیامک با تلفن ثابت
ارسال پیامک از نقشه گوگل
روش های جمع آوری شماره موبایل مشتری
پنل پیامک بندرعباس
5/5 - (14 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...