ارسال پیامک تبلیغاتی در ایلام

ارسال پیامک تبلیغاتی به ایلام

دسته بندی:
2 دیدگاه

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی با کاملترین امکانات و انواع روشهای ارسال و بانک شماره تفکیک شده سراسر ایلام (تفکیک کد پستی)  جهت ارسال پیامک تبلیغاتی در ایلام

پنل اس ام اس ایلام

در سامانه پیامکی ایلام، مدیریت پنل پیامک، نوشتن اس ام اس، تنظیم زمان ارسال اس ام اس و تعداد آن و انتخاب شماره های دائمی و اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار میگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

ویژگیهای پنل پیامک ایلام

 • پنل پیامک مادام العمر ( life time ) در پنل اس ام اس ایلام
 • فعال سازی سریع پنل؛ بلافاصله بعد از خرید
 • ارسال آنی اس ام اس به بلک لیست(لیست سیاه)

خدمات پنل اس ام اس ایلام

 1. ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 2. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 3. به مشاوره رایگان برای تهیه سامانه پیامک احتیاج دارید ؟ با شماره 02191099991 تماس بگیرید
 4. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ( لیست سیاه ) ایلام
 5. نمایندگی پنل اس ام اس در ایلام
 6. پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
 7. بانک شماره موبایل دائمی همراه اول ایلام
 8. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول ایلام
 9. ارسال پیامک تبلیغاتی پنل اس ام اس ایلام
 10. ارسال سن و جنسیت در پنل اس ام اس ایلام

به کدام شهرهای استان ایلام میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های استان ایلام در سامانه تابان اس ام اس موجود است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

ایلام ، دهلران ، ایوان ، آبدانان ، دره شهر ، ارکواز ، مهران ، سرابله ، آسمان آباد ، چوار ، پهله ، دلگشا ، بدره ، مورموری ، زرنه ، لومار ، موسیان ، میمه ، سراب باغ ، صالح آباد ، توحید ، شیروان و چرداول ، ملکشاهی

ارسال بر اساس منطقه ای کدپستی در پنل پیامک تابان اس ام اس

شاید برخی از افراد بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان ایلام پیامک تبلیغاتی ارسال کنند و نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند، چاره چیست؟

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس ایلام، امکانی با نام ارسال کدپستی را فراهم کرده است تا شما بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال نمایید.

اگر هایپر،سوپر مارکت و یا حتی بوتیک و… دارید

احتمالا بیشتر مشتریان شما از افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند بنابراین بازار هدف شما دقیقا اطراف مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

شما میتوانید در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان ایلام را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس ایلام

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال کدپستی یا ارسال از روی نقشه گوگل پنل پیامک ایلام، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال از طریق کد پستی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

همچنین شما شهروندان عزیز ،می توانید با مراجعه به صفحه پنل، از امکانات پنل پیامک ایلام نظیر:
پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی به صورت حرفه ای در هر روز هفته
دارا بودن بانک شماره های به‌روز
ویدیو های آموزشی کار با سامانه پیامک تابان اس ام اس و….
مطلع شوید.

قابلیت های سامانه اس ام اس ایلام

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره مردم استان ایلام را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان راحت ! یکی از امکانات پنل پیامک ایلام بانک شماره تلفن همراه بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی را در شهرهای مختلف استان ایلام ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان ایلام در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق مورد هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای اصناف استان ایلام از طریق سامانه پیامک ایلام

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان ایلام می باشد. برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان ایلام قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و میخواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع عمده لوازم التحریر می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش خرازی ها و فروشندگان لوازم التحریر جزء می باشند.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه اس ام اس ایلام

جدای از بحث تبلیغات اس ام اس و سامانه پیامک ایلام، شما برای شروع بازاریابی اول باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. اگر مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند، پس باید برنامه ریزی اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک ایلام این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیامک ایلام

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام اس ام اس ایلام، قابلیت ارسال از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

چه ویژگی هایی سامانه اس ام اس ایلام را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس ایلام ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

سرعت بالای ارسال پیامک

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که از سرعت ارسال بالایی برخوردار است و سریعا در اختیار  مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.

دسترسی سریع

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیامک تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک ایلام میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • وبسرویس و افزونه های پیامکی
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت ۱۰ روز
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته هر هفت روز هفته
 • کمترین تعرفه ارسال در سراسر کشور
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات ایلام

پنل پیامک ایلام دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیامک تنها در اختیار یک مشترک می باشد. سامانه پیامک مخابرات ایلام، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه ایلام در ارسال پیامک هیچگونه محدودیتی ندارند.

کلام آخر…

برای داشتن همه این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان ایلام، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!

در اینجا با استان ایلام بیشتر آشنا شویم

ایلام یکی از شهرهای کردنشین غرب ایران و مرکز استان ایلام است که به زبان کردی ایلامی تکلم می‌کنند.صد در صد مردم شیعه دوازده‌امامی هستند. جمعیت این شهر برپایهٔ سرشماری سال ۱۳۹۰ خورشیدی برابر با ۱۷۲٬۲۱۳ نفر بوده‌است. شهر ایلام در حصاری از کوه‌ها و ارتفاعات جنگلی واقع شده و آب و هوایی معتدل کوهستانی و بهاری دارد. دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دانشگاه ایلام دو دانشگاه مهم این شهر هستند. ایلام دارای منابع خوب گاز و نفت است. درضمن قرار گرفتن بر سر زائرین کربلا این استان را از این حیث حائز اهمیت کرده است.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف elam از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در بابلسر

ارسال پیامک تبلیغاتی در دزفول

ارسال پیامک تبلیغاتی در دلیجان

پنل پیامک شورای شهر

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...