ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آستانه و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در آستانه صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آستانه امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف astaneh استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آستانه

ارسال بلک لیست و ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنیدشما می توانید در پنل خود از وضعیت ارسال پیامک مطلع شوید اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید با همکاران ما در تماس باشید.

آستانه ای عزیز به مشاوره رایگان برای تهیه پنل اس ام اس نیاز دارید ؟ با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

 

امکانات پنل اس ام اس در آستانه

 • با خرید پنل پیامک آستانه؛ میتوانید به بانک شماره های دائمی و اعتباری آستانه پیامک ارسال نمایید.
 • شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آستانه؛ میتوانید پیامک تبلیغاتی منطقه ای ارسال نمایید و بر اساس کدپستی در آستانه پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آستانه؛ میتوانید از نقشه گوگل به مناطق مختلف آستانه دسترسی داشته باشید و به هر قسمتی که بخواهید پیامک ارسال نمایید.
 • برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آستانه؛ میتوانید در شهر آستانه بر اساس سن و جنسیت به مخاطب هدف پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آستانه؛ میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی BTS سرویس میگیرند و از یک محله عبور میکنند پیامک خوشامدگویی ارسال نمایید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آستانه؛ به شماره های دائمی و اعتباری شهر آستانه دسترسی داشته باشید و بر اساس کد و پیش شماره پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

دیگر امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول آستانه
 2. ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول آستانه
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی آستانه
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 6. پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در آستانه
 7. ارسال SMS از طریق مخابرات
 8. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در آستانه
 9. نمایندگی پنل اس ام اس آستانه

ارسال پیامک برای اصناف استان آستانه با پنل اس ام اس آستانه

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهر آستانه، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف شهر آستانه می باشد. برخی از کاربران سامانه اس ام اس شهر آستانه قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

چه ویژگی هایی سامانه پیامک آستانه را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس آستانه ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات می باشد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

چه ویژگی هایی پنل پیامک را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

سرعت بالای ارسال پیامک و ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.امروزه انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.آیا مزایا و معایب پیامک تبلیغاتی را میدانید روی این مطلب کلیک کنید و مطالعه کنید.

دسترسی سریع

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

عدم نیاز به توزیع کننده و ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک آستانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های متمایز پنل اس ام اس آستانه

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول
 2. کنترل وسایل برقی با اینترنت
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول
 4. خط خدماتی اشتراکی
 5. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی
 6. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت
 7. سرویس اعتبار سنجی OTP
 8. نمایندگی پنل اس ام اس در آستانه
 9. نمایندگی فروش پنل اس ام اس

مزیت مهم در تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه

مطالبی درباره آستانه

آستانه یک شهر در بخش مرکزی شهرستان شازند در استان مرکزی ایران است.

این شهر را از آن جهت که امامزاده سهل بن علی متعلق به قرن چهارم ه‍. ق و تعداد دیگری از مقبره‌های امامزاده‌ها در آن ساخته شد، در زمان صفویه، «آستانه» نامگذاری کردند .

از جاذبه‌های طبیعی می‌توان به چشمه و غار دوخواهران، چشمه‌های کوه قرقدر مثل چشمه طلایی چشمه شیرین چشمه مروار و همچنین جنگل‌های حفاظت شدهٔ بلوط در 6 کیلومتری و پیست اسکی پاکل در 10 کیلومتری شهر که تا اواسط اسفند ماه پذیرای میهمانان است اشاره کرد. پارک حرم، اردوگاه امیرکبیر، حمام حاج ربیع، بنای تاریخی امامزادگان پیراسماعیل و طوغان ترک (نوه چنگیزخان مغول) و مناطق سرسبز اطراف شهر، از دیگر جاذبه‌های دیدنی آستانه می‌باشند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف astaneh استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آستانه

با کد تخفیف astaneh از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پیامک های نهج البلاغه

پیامک تبلیغاتی فروش فرش

اس ام اس تبریک تولد بهمن

اس ام اس فتح خرمشهر

پنل پیامک شیراز
پنل اس ام اس هرمزگان
پنل اس ام اس چابهار
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
ارسال پیامک انبوه مشهد
ارسال پیامک انبوه گرگان
پنل پیامک اهواز
پنل اس ام اس مخابرات مازندران
پنل اس ام اس تبریز

5/5 - (14 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله این امکان وجود دارد .
   در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...