ارسال پیامک تبلیغاتی در آرادان

ارسال پیامک تبلیغاتی در آرادان

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آرادان و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در آرادان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در آرادان

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آرادان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف aradan استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آرادان

ارسال بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنیدبرای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

آرادانی عزیز به مشاوره رایگان برای تهیه پنل اس ام اس نیاز دارید ؟ با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

 

امکانات پنل اس ام اس در آرادان

 • با خرید پنل پیامک آرادان؛ میتوانید به بانک شماره های دائمی و اعتباری آرادان پیامک ارسال نمایید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آرادان؛ میتوانید پیامک تبلیغاتی منطقه ای ارسال نمایید و بر اساس کدپستی در آرادان پیامک ارسال نمایید.
 • با انتقال پیامک های دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آرادان؛ میتوانید از نقشه گوگل به مناطق مختلف آرادان دسترسی داشته باشید و به هر قسمتی که بخواهید پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آرادان؛ میتوانید در شهر آرادان بر اساس سن و جنسیت به مخاطب هدف پیامک ارسال نمایید.
 • یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامک  می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آرادان؛ میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی BTS سرویس میگیرند و از یک محله عبور میکنند پیامک خوشامدگویی ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آرادان؛ به شماره های دائمی و اعتباری شهر آرادان دسترسی داشته باشید و بر اساس کد و پیش شماره پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

دیگر امکانات:

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول آرادان
 2. دفترچه تلفن پیشرفته
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول آرادان
 4. عضویت خودکار در دفترچه تلفن
 5. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی آرادان
 6. پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در آرادان
 7. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست آرادان
 8. پاسخگوی خودكار
 9. ارسال سن و جنسیت در آرادان
 10. نمایندگی پنل اس ام اس آرادان

ارسال پیامک برای اصناف استان آرادان با پنل اس ام اس آرادان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهر آرادان، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف شهر آرادان می باشد. برخی از کاربران سامانه اس ام اس شهر آرادان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود. همچنین با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری ، میتوانید شماره آنها را ذخیره و پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

چه ویژگی هایی سامانه پیامک آرادان را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس آرادان ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات می باشد.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

چه ویژگی هایی پنل پیامک را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

سرعت بالای ارسال پیامک و ارسال پیامک تبلیغاتی در آرادان

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.شما با ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.با ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.

دسترسی سریع و ارسال پیامک تبلیغاتی در آرادان

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.با ارسال پیامک تبلیغاتی کد هديه نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک آرادان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • کمترین تعرفه ارسال در کل کشور
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت 10 روز
 • پنل اس ام اس خوب و باصرفه و بصورت غیر حضوری
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه
 • وب سرویس و افزونه های پیامکی و افزونه دیجیتز
 • ارسال پیامک کدپستی
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول
 • ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

 

ویژگی های متمایز پنل اس ام اس آرادان

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول
 2.  مسابقه پیامکی
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی
 5. ارسال پیامک نظرسنجی
 6. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت
 7. نمایندگی پنل اس ام اس در آرادان

مزیت مهم در تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در آرادان

مطالبی درباره آرادان

آرادان یا اَرادان یکی از شهرهای ایران در استان سمنان است. از نام‌های قدیمی این شهر می‌توان به «اردهان» و «اَردوان» اشاره کرد و در زبان محلی به نام «اَرادون» نامیده می‌شود. محمود احمدی‌نژاد، ششمین رئیس‌جمهور ایران، در این شهر به دنیا آمده‌است.

اماکن تاریخی و جاذبه‌های دیدنی :

بازار آرادان ، تکیه آرادان ، قلعه تاریخی آرادان (به‌دلیل نگهداری نامناسب شرایط خوبی ندارد) ، قلعه پاده ، آب انبار پاده ، تکیه پاده ، حمام میرزایی‌های پاده ، منطقه رامه
آب انبار آرادان ، آب انبار علی‌آباد ، آب انبار اسلام‌آباد (قلعه خرابه) ، امام زاده سلطان شاه نظر آردان ، امام زاده خلیل‌الله آرادان ، امام زاده سلطان بوسعید روستای پاده منبع آب سیمانی آرادان (که در خرداد ماه 1397 تخریب شد) ، آبشار لزوره ، آبشار رامه بالا ، آبشار خوش آبرود ، پارک جنگلی دشت بهشت آرادان ، غارنمکی گزوش ، غار رودافشان . همچنی یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی سامانه سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف aradan استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آرادان

با کد تخفیف aradan از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس نشریات

پیام تبریک ولادت امام زمان

پیامک شکر گزاری خدا

اس ام اس روز معلولین

پنل اس ام اس همدان
پنل پیامک قزوین
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه شیراز
پنل اس ام اس مخابرات تهران
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک نیشابور
ارسال پیامک تبلیغاتی آمل
ارسال پیامک انبوه بابل
پنل اس ام اس مخابرات لرستان

5/5 - (14 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله این امکان وجود دارد .

   در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...