ارسال پیامک تبلیغاتی در آبیک

ارسال پیامک تبلیغاتی در آبیک

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آبیک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در آبیک صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در آبیک

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آبیک امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف abyek استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آبیک

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

ارسال بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنیدبرای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

آبیکی عزیز به مشاوره رایگان برای تهیه پنل اس ام اس نیاز دارید ؟ با شماره 02191099991 تماس بگیرید.شما عزیزان میتوانید با خرید دستگاه sms pad شماره آنها را ذخیره و به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .

امکانات پنل اس ام اس در آبیک

 • با خرید پنل پیامک آبیک؛ میتوانید به بانک شماره های دائمی و اعتباری آبیک پیامک ارسال نمایید.
 • ساخت پیامک تبلیغاتی بصورت ارزان و ساده
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبیک؛ میتوانید پیامک تبلیغاتی منطقه ای ارسال نمایید و بر اساس کدپستی در آبیک پیامک ارسال نمایید.
 • برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبیک؛ میتوانید از نقشه گوگل به مناطق مختلف آبیک دسترسی داشته باشید و به هر قسمتی که بخواهید پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبیک؛ میتوانید در شهر آبیک بر اساس سن و جنسیت به مخاطب هدف پیامک ارسال نمایید.
 • ارسال اس ام اس منطقه ای
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبیک؛ میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی BTS سرویس میگیرند و از یک محله عبور میکنند پیامک خوشامدگویی ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبیک؛ به شماره های دائمی و اعتباری شهر آبیک دسترسی داشته باشید و بر اساس کد و پیش شماره پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

دیگر امکانات:

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول آبیک
 2. ارسال پیامک کدپستی همراه اول
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول آبیک
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی آبیک
 5. وب سرویس احراز هویت پیامکی
 6. پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در آبیک
 7. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست آبیک
 8. ارسال پیامک انبوه با موبایل
 9. ارسال سن و جنسیت در آبیک
 10. نمایندگی پنل اس ام اس آبیک

ارسال پیامک برای اصناف استان آبیک با پنل اس ام اس آبیک

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهر آبیک، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف شهر آبیک می باشد. برخی از کاربران سامانه اس ام اس شهر آبیک قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

چه ویژگی هایی سامانه پیامک آبیک را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس آبیک ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات می باشد.شما می توانید سامانه پیامک هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

سرعت بالای ارسال پیامک و ارسال پیامک تبلیغاتی در آبیک

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک با الگوها می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

دسترسی سریع

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

عدم نیاز به توزیع کننده و ارسال پیامک تبلیغاتی در آبیک

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

 

از دیگر ویژگی های پنل پیامک آبیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • کنترل وسایل برقی با اینترنت
 • کمترین تعرفه ارسال در کل کشور
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت 10 روز
 • خدمات سازی خطوط
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه
 • وب سرویس و افزونه های پیامکی و افزونه ثبت نام و ورود با موبایل
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک با خط خدماتی
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 • ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای

ویژگی های متمایز پنل اس ام اس آبیک

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول
 2. ارسال پیام انبوه صوتی
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول
 4. ارسال پیامک به پیش شماره همراه اول
 5. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی
 6. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت
 7. ارسال پیامک بر اساس جنسیت
 8. نمایندگی پنل اس ام اس در آبیک

مزیت مهم در تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در آبیک

مطالبی درباره آبیِک

آبیِک شهری در بخش مرکزی شهرستان آبیک استان قزوین ایران است. آبیک شهری صنعتی و مهاجرنشین است و اقوام این شهر را می‌توان از فارس، ترک، تات، لر و گیلک نام برد.

از صنایع معروف آن کارخانه سیمان آبیک و کارخانه اکسیژن طاها است. عملیات اجرایی شهر صنعتی آبیک نیز در سال 1385 خورشیدی آغاز شده‌است. محله‌های تازه‌ساز شهر آبیک عبارت‌اند از شهرک خرم، شهرک قدس، کوی فرهنگیان، محله اداره برق و محله سپاه، شهرک بعثت، کوی سازمانی آمادگاه اصلی و عمومی آبیک(مسکن مهر).

آبیک شهری است زلزله‌خیز که در مسیر توسعه آتی مترو کرج – تهران قرار دارد. بزرگ‌راه تهران به قزوین وآبیک به چرمشهر و خط راه‌آهن تهران به تبریز نیز از کنار آبیک می‌گذرد. دیگر اماکن دیدنی پیرامون آبیک عبارت‌اند از مقبره رئیس‌المجاهدین امام‌زاده علی شکرناب . همچنین شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف abyek استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آبیک

با کد تخفیف abyek از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پیامک روز جهانی قدس

اس ام اس تبریک متولدین بهمن

پنل اس ام اس شوش

اس ام اس تبریک روز پدر

پنل اس ام اس شیراز
پنل پیامک کرمان
ارسال پیامک تبلیغاتی یزد
ارسال پیامک انبوه زاهدان
پنل اس ام اس مخابرات کاشان
پنل اس ام اس بیرجند
ارسال پیامک تبلیغاتی رفسنجان
ارسال پیامک انبوه قزوین
پنل اس ام اس مخابرات تهران

5/5 - (14 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله این امکان وجود دارد .
   در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...