ارسال پیامک تبلیغاتی در آبعلی

ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

دسته بندی:
6 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آبعلی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در آبعلی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در آبعلی

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آبعلی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پنل پیامک آبعلی

شما می توانید با استفاده از سامانه تابان اس ام اس یا بایگانی های پیامک انتخاباتی مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پدیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف abali استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آبعلی

ارسال بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید

آبعلیی عزیز به مشاوره رایگان برای تهیه پنل اس ام اس نیاز دارید ؟ با شماره 02191099991 تماس بگیرید.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

 • با خرید پنل پیامک آبعلی؛ میتوانید به بانک شماره های دائمی و اعتباری آبعلی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل اس ام اس در آبعلی؛ میتوانید پیامک تبلیغاتی منطقه ای ارسال نمایید و بر اساس کدپستی در آبعلی پیامک ارسال نمایید.
 • برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبعلی؛ میتوانید از نقشه گوگل به مناطق مختلف آبعلی دسترسی داشته باشید و به هر قسمتی که بخواهید پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبعلی؛ میتوانید در شهر آبعلی بر اساس سن و جنسیت به مخاطب هدف پیامک ارسال نمایید.
 • شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبعلی؛ میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی BTS سرویس میگیرند و از یک محله عبور میکنند پیامک خوشامدگویی ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آبعلی؛ به شماره های دائمی و اعتباری شهر آبعلی دسترسی داشته باشید و بر اساس کد و پیش شماره پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
 • برای داشتن اطلاعات لازم درباره روش ارسال پیام صوتی می توانید از متخصصین تابان اس ام اس راهنمایی بگیرید.
 • امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

دیگر امکانات ویژه ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول آبعلی
 2. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول آبعلی
 3. ارسال اس ام اس از روی نقشه گوکل
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی آبعلی
 5. پشتیبانی 24 ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در آبعلی
 6. ارسال سریع پیامک با خط خدماتی
 7. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست آبعلی
 8. ارسال سن و جنسیت در آبعلی
 9. نمایندگی پنل اس ام اس آبعلی
 10. سرویس اعتبار سنجی OTP

ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی برای اصناف

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهر آبعلی، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف شهر آبعلی می باشد. برخی از کاربران سامانه اس ام اس شهر آبعلی قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

چه ویژگی هایی سامانه پیامک آبعلی را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس آبعلی ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات می باشد.شما با ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

چه ویژگی هایی پنل پیامک را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

سرعت بالای ارسال پیامک و ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.

ماندگاری و ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

دسترسی سریع و ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.با ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.

عدم نیاز به توزیع کننده و ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد. با ارسال پیامک تبلیغاتی کد هديه نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک آبعلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های متمایز پنل اس ام اس آبعلی

 1. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول
 2. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول
 3. پیامک یادآوری اقساط
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی
 5. ارسال سن و جنسیت
 6. ارسال پیامک هدیه برای مشتری
 7. نمایندگی پنل اس ام اس در آبعلی

مزیت مهم ارسال پیامک تبلیغاتی به آبعلی :

اطلاعاتی درباره آبْعَلی

آبْعَلی شهری است در استان تهران ایران. این شهر در بخش رودهن از توابع شهرستان دماوند قرار دارد.

شهر آبعلی در 25 اسفند 1383 با تصویب مجلس از ادغام روستای آبعلی با روستای مبارک‌آباد و نقاط جمعیتی سرپولک و قائم‌محله از توابع همین بخش تأسیس شد.این شهر دارای چند شهرک و روستا می‌باشد؛ که شهرک‌های آن عبارتند از: شهرک مدرس، شهرک هزار دشت و شهرک برق؛ و روستای این شهر عبارتند از: روستای احمدیه، روستای قائم محله، روستای مبارک‌آباد

براساس سرشماری سال 1395 ایران، جمعیت این شهر برابر با 2٬758 نفر (875 خانوار) شامل 1٬448 مرد و 1٬310 زن بوده‌است. زبان مردم این منطقه مازندرانی و فارسی است.شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کشب و کار خود بهره بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف abali استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر آبعلی

با کد تخفیف abali از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30 درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پیامک تسلیت حضرت فاطمه

پیامک چهارشنبه سوری

پنل اس ام اس دانشگاه

اس ام اس تبریک 22 بهمن

پنل اس ام اس یزد
پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه مشهد
پنل اس ام اس مخابرات تبریز
پنل اس ام اس همدان
پنل پیامک قزوین
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه شیراز
پنل اس ام اس مخابرات تهران

5/5 - (18 امتیاز)

مطالب بعدی

6 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله این امکان وجود دارد .
   در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

 1. سلام
  آیا ما میتونیم توی روستاهای آبعلی هم از این پنلها استفاده کنیم؟

  1. با سلام و احترام
   میتوانید از ارسال دکل bts برای شماره های فعال ایرانسل پیام ارسال کنید

 2. آیا روزهای تعطیل هم میشه ارسال پیامک انجام داد؟

  1. با سلام و احترام
   بله ارسال پیام را میتوانید در روزهای تعطیل نیز انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...