ارسال کد تایید صوتی

ارسال کد تایید صوتی (OTP)

0 دیدگاه

رمز یکبار مصرف یا رمز پویا، گذرواژه‌ای است که تنها برای یک ورود یا انجام تراکنش اعتبار دارد. رمز پویا همچنین با عنوان اوتی‌پی (به انگلیسی: OTP) شناخته می‌شود.ارسال رمز صوتی یکی از انواع OTP یا همان One-Time PIN میباشد

رمزهای یکبار مصرف، بسیاری از ضعف‌های رمزهای قدیمی ( رمزهای ثابت ) را پوشش می‌دهد. مهم‌ترین نقصی که توسط رمز یکبار مصرف جبران می‌شود، عدم آسیب‌پذیر بودن در تکرار جملات است.

با استفاده از این روش، یک مزاحم بالقوه که به نحوی موفق به دستیابی رمز یکبار مصرف می‌شود که قبلاً با آن به سرویسی دسترسی پیدا کرده‌اند یا تراکنشی انجام شده‌است، دیگر قادر نخواهد بود تا از آن سوءاستفاده کند، چرا که این رمز باطل شده‌است.

منبع (ویکی پدیا)

یکی از روش های ارسال کد های یکبار مصرف بصورت صوتی و تماس با تلفن کاربر است.

 

ارسال کد تایید صوتی (OTP)

یکی از قابلیت های سامانه پیامک تابان اس ام اس ارسال پیام کد تایید به صورت صوتی می باشد، ارسال کد تایید به صورت صوتی معمولا برای تایید شماره تلفن استفاده می شود، بعد خرید سامانه پیامک، وب سرویس ارسال پیام صوتی در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید از وب سرویس ارسال پیام صوتی برای احراز هویت و تایید شماره ثابت استفاده کنید.

 

کاربرد ارسال کد تایید صوتی

مدیریت کاربران اپلیکیشن

اگر موسس ، مدیر یا صاحب یه کسب و کار آنلاین، یک وب سایت، یک اپلیکیشن اندروید و اپلیکشن iOS هستید و برای پروژه های خود نیاز به ارسال رمز یکبار مصرف OTP احراز هویت و کد اعتبار سنجی کاربران ( وب سرویس پیامکی یا تلفنی مشابه تلگرام یا واتس اپ )، پیامک فعال سازی دارید به شما استفاده از سرویس کد اعتبار سنجی و احراز هویت پیامکی از تابان اس ام اس را پیشنهاد می دهیم. با استفاده از پیامک فعال سازی و کد احراز هویت صوتی صاحبان کسب و کار به دغدغه احراز هویت کاربران خودشان را ندارند.

مدیریت کاربران وب سایت

اگر برنامه نویس یا توسعه دهنده وب یا اپلیکیشن موبایل هستید؛ برای پروژه های خود نیاز به ارسال کدهای ( رمز یکبار مصرف OTP) احراز هویت و اعتبار سنجی دارید و امکان ارائه مدارک مورد نیاز برای دریافت شماره پیامک خدماتی که امکان ارسال به شماره های بلک لیست مخابرات را نیز داشته باشد برای شما دشوار است، وب سرویس کد اعتبار سنجی و احراز هویت پیامکی ما بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

شما میتوانید علاوه بر ارسال پیام کد تایید صوتی، کد تایید را بصورت پیامک و اس ام اس از طریق پنل تابان اس ام اس به کاربران خود ارسال کنید.

ارسال رمز صوتی توسط پنل پیامک

تبدیل متن به صوت

شما کد تایید را به صورت عدد از طریق وب سرویس به سامانه پیامک تابان اس ام اس ارسال می کنید. سیستم با نرم افزار تبدیل متن به صدا، این قابلیت را برای شما فراهم می کند که کد تایید شما به صوت تبدیل شود. سپس با مخاطب شما تماس گرفته می شود و کد تایید به صورت صوتی پخش می شود.

ارسال پیامک انبوه صوتی

شما میتوانید علاوه بر ارسال رمز صوتی برای فعالسازی یا ارسال کد تایید صوتی برای تایید یک اقدام ، یک خبر یا اطلاع رسانی و یا یک تبلیغ به صورت انبوه نیز در سامانه پیامک تابان اس ام اس برای تعداد زیادی از مخاطبین خود ارسال کنید.

سرویس کد تایید صوتی سازگار با افزونه احراز هویت

همچنین سامانه پیامک تابان اس ام اس با افزونه احراز هویت کاربر ( تایید حساب کاربری نیکان ) نیز سازگار بوده و می توانید برای احراز هویت تلفن ثابت از این وب سرویس استفاده نمایید. وب سرویس ارسال کد تایید صوتی در پنل شرکتی و تجاری فعال می باشد و بعد از خرید سامانه پیامک از طریق تیکت پشتیبانی جهت فعال سازی این وب سرویس تیکت ارسال نمایید.

چرا از تابان اس ام اس برای ارسال پیامک استفاده کنیم؟

  • امکان ارسال تیکت به تیم پشتیبانی آنلاین
  • امکان تماس تلفنی و دریافت مشاوره برای بازاریابی پیامکی مربوط به شغل شما
  • امکان ارسال پیامک با ده نوع متد متفاوت
  • امکان استفاده از متد جدید نقشه بندی برای ارسال با کدپستی منطقه
  • استفاده از سرشماره های مختلف در ارسال پیامک
  • امکان خرید خط اختصاصی از پنل
  • دریافت یک خط هدیه 14 و 15 رقمی از سر شماره ی 5000 از طرف پنل
  • پشتیبانی از پلاگین ها و افزونه ها
  • و….

درباره ی خرید پنل اس ام اس سوال دارید؟

از مشاوره رایگان تابان اس ام اس استفاده کنید!

02141256560

اطلاعات تماس 

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

ارسال پیام صوتی

وب سرویس پیامک کد تایید ( OTP )

افزونه تایید شماره موبایل وردپرس

افزونه احراز هویت کاربران با ارسال پیامک

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...