ارسال با تفکیک پیش شماره

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

2 دیدگاه

یکی از امکاناتی که در پنل اس ام اس تابان اس ام اس قرار دارد؛ ارسال با تفکیک پیش شماره است. از موارد دیگر ارائه بانک شماره موبایل رایگان سراسر کشور به صورت تفکیک شده براساس بانک شماره مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده ایرانسل، بانک شماره طبقه بندی شده همراه اول، بانک شماره تلفن طبقه بندی شده بر اساس پیش شماره و … است. شما با خرید سامانه پیامک می توانید به بانک شماره به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

اگر قصد خرید سامانه پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامکی سوال کنید که آیا بانک شماره های تفکیک شده را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد یا خیر؟ همچنین می توانید قبل از ثبت نام پنل اس ام اس راهنمای خرید سامانه پیامک را مطالعه نمایید. ما در تابان اس ام اس برای تمامی کاربرانمان بانک شماره تفکیک شده را قرار می‌دهیم تا کاربران تابان اس ام اس بتوانند به صورت هدفمند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند.

خرید بانک شماره تلفن‌ها : ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

بسیاری از مشتریان ما فقط به بانک شماره‌ها نیاز دارند. اگر شما هم فقط به بانک شماره موبایل جامع و آپدیت سراسر کشور (به‌صورت طبقه‌بندی‌شده) نیاز دارید و تمایلی به خرید سامانه پیامک ندارید، می‌توانید با پنل اس ام اس تابان اس ام اس تماس بگیرید تا بانک تلفن به‌صورت جداگانه از خرید پنل پیامکی در اختیار شما قرار بگیرد. یکی از بهترین راه جمع‌آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک است. از این پنل ها می‌توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید. البته از راه‌های دیگری مانند استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری نیز می‌توان برای جمع‌آوری شماره مشتریان استفاده کرد که بسیار هدفمندتر است.

بانک شماره موبایل تفکیک شده چگونه است ؟

طبقه بندی بانک شماره موبایل ها به شیوه های گوناگون صورت می گیرد. ما در تابان اس ام اس بانک شماره موبایل‌ جامع را به دسته های مختلف طبقه بندی می کنیم که اصلی ترین روش های طبقه بندی بانک شماره موبایل به صورت زیر است:

 • بانک شماره تلفن به تفکیک شهر و استان
 • بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت
 • بانک شماره به تفکیک کد پستی و منطقه
 • بانک شماره به تفکیک محله ( برای تهران)
 • بانک شماره به تفکیک مشاغل و اصناف
 • بانک شماره تلفن به تفکیک پیش شماره و کد

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

زمانی که پنل اس ام اس معتبر را خریداری می کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید. دقت داشته باشید که در تابان اس ام اس شما برای استفاده از بانک شماره هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید. شما با ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به تمامی بانک شماره ها دسترسی پیدا می کنید و می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک شماره تابان اس ام اس به صورت دائمی آپدیت می شود و تا شماره غیر فعال از بانک شماره حذف شود. بانک شماره تابان اس ام اس بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره ها از طرف پنل پیامک مخابرات صورت می گیرد.

زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را داشته باشید می‌ توانید با خیال راحت از بانک تابان اس ام اس برای ارسال پیامک‌ انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید. در پنل پیامک وضعیت دلیوری پیامک برای شما به نمایش گذاشته می شود.

بانک شماره تلفن تابان اس ام اس کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک تابان اس ام اس تمامی استان ها و شهرهای ایران را پوشش می دهد. شما می توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه ای – کشوری به بانک شماره همراه اول دسترسی داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می شود آیا می خواهید به تمام شماره های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نمایید؟.

با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می توانید از بانک شماره موبایل های موجود بانک شماره همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب نمایید. در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره های موجود در بانک شماره به شما نمایش داده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره : بانک شماره موبایلهای مشاغل

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک هدفمند تفکیک شماره موبایل ها بر اساس مشاغل است. در این روش ارسال پیامک شما می توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید.

بانک شماره تلفنهای کدپستی و منطقه ای

برای دسترسی به بانک شماره ها برای ارسال پیامک منطقه ای وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > ارسال پیامک از روی نقشه را کلیک نمایید، شهر مورد نظر را انتخاب نمایید. می‌توانید به بانک شماره تلفن ایرانسل و بانک شماره همراه اول به صورت منطقه ای دسترسی داشته باشید.

هم اکنون اغلب سامانه های پیامکی از امکان ارسال پیامک به بانک مشاغل مختلف، شماره های مربوط به کد پستی،  جنسیت و یا شماره با فیلتر پیش شماره برخوردار هستند.

اما چقدر این بانکهای شماره موبایل معتبر می باشند؟

شماره موبایل‌های مربوط به کد پستی همراه اول در تمام پنل های اس ام اس مربوط به سال 1390 است و بعد از آن هیچ آپدیتی صورت نگرفته است.

منظور از ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی

ارسال پیامک در این حالت بر اساس آدرس و کد پستی است که فرد در زمان خرید شماره موبایل خود درخواست داده است. با توجه به اینکه بانک شماره موبایل مربوط به سال 90 است، ممکن است بعضی از آدرس ها و شماره تغییر کرده باشند. توجه کنید که درصد صحیح بودن این بانک در حال حاضر 80% پیش بینی شده است.

شماره موبایل های مربوط به کد پستی ایرانسل نیز مربوط به سال 1392 است. اما با توجه با اینکه ایرانسل بر روی هر خطی یک خط هدیه داده است، درصد ارسال به این شماره ها بر اساس کد پستی 35% درصد پیش بینی می شود.

ارسال پیامک بر اساس مشاغل و بانک اصناف

این شماره ها از اتحادیه ها و برخی سایتها نیازمندیها تهیه می گردد و درصد صحیح بودن آنها 40% پیش بینی میشود.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

طبق تحقیقات انجام شده از سوی همراه اول اینطور اطلاعاتی در اختیار سامانه ها قرار نگرفته و هیچ منبع مطمئنی جهت تایید این دیتا وجود ندارد. شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید.

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

به طور مثال ارسال به شماره های 0912111 یعنی اینکه به تمام شماره های که 7 رقم ابتدای آنها 0912111 است، ارسال انجام شود. توجه داشته باشید برخی این شماره ها در اکسل به ترتیب هستند. این اشتباه بزرگی است. درست است هر پیش شماره ای، 9999 شماره تشکیل می دهد اما مخابرات تمام 9999 شماره را ثبت نمی کند.

بنابراین برای این روش حتما از سیستم بالک اپراتورها استفاده نمایید.

ارسال بر اسال استان و شهر در این روش شما استان و شهر خود را تعیین می نمایید. تعیین درصد صحیح بودن این روش 70% پیش بینی شده است. برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نتیجه گیری:

برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک صوتی نیازی به خرید بانک شماره موبایل سراسر کشور به صورت جداگانه نمی باشد. شما با خرید سامانه می توانید به بانک شماره ‌ها به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید.

برای خرید بانک شماره موبایل معتبر همراه اول یا ایرانسل با شرکت سامانه پیامک تابان اس ام اس تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbank استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

3/5 - (2 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. با سلام
  چه امکانات خوبی برای ارسال پیامک ایجاد کردید.ممنون از شما

  1. سلام در خدمتتون هستیم ممنونم که با کامنت های خوب بهمون انرژی می دید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...