ارسال با تفکیک پیش شماره

ارسال با تفکیک پیش شماره

0 دیدگاه

یکی از امکاناتی که در پنل اس ام اس تابان اس ام اس قرار دارد؛ ارسال با تفکیک پیش شماره است. از موارد دیگر ارائه بانک شماره موبایل رایگان سراسر کشور به صورت تفکیک شده براساس بانک شماره مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده ایرانسل، بانک شماره طبقه بندی شده همراه اول، بانک شماره تلفن طبقه بندی شده بر اساس پیش شماره و … است. شما با خرید سامانه پیامک می توانید به بانک شماره به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک جامع طبقه بندی شده شماره موبایل سراسر کشور در پنل اس ام اس
بانک شماره موبایل | بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور

اگر قصد خرید سامانه پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامکی سوال کنید که آیا بانک شماره های تفکیک شده را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد یا خیر؟ همچنین می توانید قبل از ثبت نام پنل اس ام اس راهنمای خرید سامانه پیامک را مطالعه نمایید. ما در تابان اس ام اس برای تمامی کاربرانمان بانک شماره تفکیک شده را قرار می‌دهیم تا کاربران تابان اس ام اس بتوانند به صورت هدفمند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

8 صبح تا 8 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbank استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

خرید بانک شماره تلفنها

بسیاری از مشتریان ما فقط به بانک شمارهها نیاز دارند. اگر شما هم فقط به بانک شماره موبایل جامع و آپدیت سراسر کشور ( به صورت طبقه بندی شده ) نیاز دارید و تمایلی به خرید سامانه پیامک ندارید، می توانید با پنل اس ام اس تابان اس ام اس تماس بگیرید تا بانک تلفن به صورت جداگانه از خرید پنل پیامکی در اختیار شما قرار بگیرد.

 

بانک شماره موبایل تفکیک شده چگونه است ؟

طبقه بندی بانک شماره موبایلها به شیوه های گوناگون صورت می گیرد. ما در تابان اس ام اس بانک شماره موبایل‌ جامع را به دسته های مختلف طبقه بندی می کنیم که اصلی ترین روش های طبقه بندی بانک شماره موبایل به صورت زیر است:

  • بانک شماره تلفن به تفکیک شهر و استان
  • بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت
  • بانک شماره به تفکیک کد پستی و منطقه
  • بانک شماره به تفکیک محله ( برای تهران)
  • بانک شماره به تفکیک مشاغل و اصناف
  • بانک شماره تلفن به تفکیک پیش شماره و کد

زمانی که پنل اس ام اس معتبر را خریداری می کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید. دقت داشته باشید که در تابان اس ام اس شما برای استفاده از بانک شماره هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید. شما با ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به تمامی بانک شماره ها دسترسی پیدا می کنید و می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک شماره تابان اس ام اس به صورت دائمی آپدیت می شود و تا شماره غیر فعال از بانک شماره حذف شود. بانک شماره تابان اس ام اس بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره ها از طرف پنل پیامک مخابرات صورت می گیرد.

زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را داشته باشید می‌ توانید با خیال راحت از بانک تابان اس ام اس برای ارسال پیامک‌ انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

بانک شماره تلفن تابان اس ام اس کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک تابان اس ام اس تمامی استان ها و شهرهای ایران را پوشش می دهد. شما می توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه ای – کشوری به بانک شماره همراه اول دسترسی داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می شود آیا می خواهید به تمام شماره های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نمایید؟.

با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می توانید از بانک شماره موبایل های موجود بانک شماره همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب نمایید. در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره های موجود در بانک شماره به شما نمایش داده می شود.

بانک شماره موبایلهای مشاغل

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک هدفمند تفکیک شماره موبایل ها بر اساس مشاغل است. در این روش ارسال پیامک شما می توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید.

بانک شماره تلفنهای کدپستی و منطقه ای

برای دسترسی به بانک شماره ها برای ارسال پیامک منطقه ای وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > ارسال پیامک از روی نقشه را کلیک نمایید، شهر مورد نظر را انتخاب نمایید. می‌توانید به بانک شماره تلفن ایرانسل و بانک شماره همراه اول به صورت منطقه ای دسترسی داشته باشید.

هم اکنون اغلب سامانه های پیامکی از بانک های مشاغل مختلف و شماره های که مربوط به کد پستی و یا جنسیت و یا پیش شماره برخوردار می باشد.

اما چقدر این بانکهای شماره موبایل معتبر می باشند؟

شماره موبایلهای مربوط به کد پستی همراه اول در تمام پنل های اس ام اس مربوط به سال ۱۳۹۰ می باشد و بعد از آن هیچ آپدیتی صورت نگرفته است.

منظور از ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی

ارسال بر اساس آدرس و کد پستی می باشد که فرد در زمان خرید شماره موبایل خود داده است. با توجه به اینکه بانک شماره موبایل مربوط به سال ۹۰ می باشد امکان تغییر تعدادی از آدرس و شماره می باشد. توجه کنید که درصد صحیح بودن این بانک در حال حاضر 80% پیش بینی شده است.

شماره موبایل های مربوط به کد پستی ایرانسل مربوط به سال ۱۳۹۲ می باشد. اما با توجه با اینکه ایرانسل بر روی هر خطی یک خط هدیه داده درصد ارسال به این شماره ایرانسل بر اساس کد پستی ۳۵% درصد پیش بینی می گردد.

ارسال بر اساس مشاغل و بانک اصناف

این شماره ها از اتحادیه ها و برخی سایتها نیازمندیها تهیه می گردد و درصد صحیح بودن آنها ۴۰% پیش بینی میشود.

ارسال بر اساس سن و جنسیت

طبق تحقیقات انجام شده از سوی همراه اول اینطور اطلاعاتی در اختیار سامانه ها قرار نگرفته و هیچ منبع مطمئنی جهت تایید این دیتا وجود ندارد.

ارسال بر اساس پیش شماره

به طور مثال به شماره های ۰۹۱۲۱۱۱ یعنی اینکه به تمام شماره های که ۷ رقم ابتدای آنها ۰۹۱۲۱۱۱ می باشد ارسال انجام شود. توجه داشته باشید برخی این شماره ها در اکسل به ترتیب می سازند . این اشتباه بزرگی می باشد درست است هر پیش شماره ای ۹۹۹۹ عدد شماره تشکیل می دهد اما مخابرات تمام ۹۹۹۹ شماره را ثبت نمی نماید.

بنابراین برای این روش حتما از سیستم بالک اپراتورها استفاده نمایید.

ارسال بر اسال استان و شهر در این روش شما استان و شهر خود را تعیین می نمایید. تعیین درصد صحیح بودن این روش ۷۰% پیش بینی شده است.

نتیجه گیری:

برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک صوتی نیازی به خرید بانک شماره موبایل سراسر کشور به صورت جداگانه نمی باشد. شما با خرید سامانه می توانید به بانک شماره ‌ها به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید.

برای خرید بانک شماره موبایل معتبر همراه اول یا ایرانسل با شرکت سامانه پیامک تابان اس ام اس تماس بگیرید.

با کد تخفیف offbank از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

ارسال مشاغل کل کشور

افزونه دیجیتس digits 

ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول

افزونه تایید شماره موبایل وردپرس

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...