ارسال با تفکیک پیش شماره

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین درباره ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی صحبت کنیم همراه ما باشید.

چرا تابان اس ام اس؟

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به لیست سیاه (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbank استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

چرا از تابان اس ام اس پنل پیامک بگیرم؟

1- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

2- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

3- ارسال سریع پیامک در کمتر از 10 ثانیه برای اتصال به وب سایت

4- لیست شماره های مشتریان دفاتر بیمه به تفکیک سن و جنسیت

5- ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان از روی نقشه

6- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

یکی از امکاناتی که در پنل اس ام اس تابان اس ام اس قرار دارد؛ ارسال با تفکیک پیش شماره است. از موارد دیگر ارائه بانک شماره موبایل رایگان سراسر کشور به صورت تفکیک شده براساس بانک شماره مشاغل و اصناف، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده ایرانسل، بانک شماره طبقه بندی شده همراه اول، بانک شماره تلفن طبقه بندی شده بر اساس پیش شماره و … است. شما با خرید سامانه پیامک می توانید به بانک شماره به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایید.

اگر قصد خرید سامانه پیامک را دارید حتما از شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامکی سوال کنید که آیا بانک شماره های تفکیک شده را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد یا خیر؟ همچنین می توانید قبل از ثبت نام پنل اس ام اس راهنمای خرید سامانه پیامک را مطالعه نمایید. ما در تابان اس ام اس برای تمامی کاربرانمان بانک شماره تفکیک شده را قرار می‌دهیم تا کاربران تابان اس ام اس بتوانند به صورت هدفمند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند.برای مطالعه مطلب CRM چیست ؟ روی آن کلیک کنید.

خرید بانک شماره تلفنها : ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

بسیاری از مشتریان ما فقط به بانک شمارهها نیاز دارند. اگر شما هم فقط به بانک شماره موبایل جامع و آپدیت سراسر کشور ( به صورت طبقه بندی شده ) نیاز دارید و تمایلی به خرید سامانه پیامک ندارید، می توانید با پنل اس ام اس تابان اس ام اس تماس بگیرید تا بانک تلفن به صورت جداگانه از خرید پنل پیامکی در اختیار شما قرار بگیرد.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

بانک شماره موبایل تفکیک شده چگونه است ؟

طبقه بندی بانک شماره موبایلها به شیوه های گوناگون صورت می گیرد. ما در تابان اس ام اس بانک شماره موبایل‌ جامع را به دسته های مختلف طبقه بندی می کنیم که اصلی ترین روش های طبقه بندی بانک شماره موبایل به صورت زیر است:

 • بانک شماره تلفن به تفکیک شهر و استان
 • بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت
 • بانک شماره به تفکیک کد پستی و منطقه
 • بانک شماره به تفکیک محله ( برای تهران)
 • بانک شماره به تفکیک مشاغل و اصناف
 • بانک شماره تلفن به تفکیک پیش شماره و کد

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

زمانی که پنل اس ام اس معتبر را خریداری می کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید. دقت داشته باشید که در تابان اس ام اس شما برای استفاده از بانک شماره هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید. شما با ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به تمامی بانک شماره ها دسترسی پیدا می کنید و می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک شماره تابان اس ام اس به صورت دائمی آپدیت می شود و تا شماره غیر فعال از بانک شماره حذف شود. بانک شماره تابان اس ام اس بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره ها از طرف پنل پیامک مخابرات صورت می گیرد.

زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را داشته باشید می‌ توانید با خیال راحت از بانک تابان اس ام اس برای ارسال پیامک‌ انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.در پنل پیامک وضعیت دلیوری پیامک برای شما به نمایش گذاشته می شود.

بانک شماره تلفن تابان اس ام اس کدام شهرها را پوشش می‌دهد؟

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک تابان اس ام اس تمامی استان ها و شهرهای ایران را پوشش می دهد. شما می توانید از قسمت ارسال پیامک منطقه ای – کشوری به بانک شماره همراه اول دسترسی داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال منطقه ای کشوری از شما سوال می شود آیا می خواهید به تمام شماره های بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال کنید یا فقط به یک پیش شماره خاص پیامک ارسال نمایید؟.

با انتخاب گزینه مورد نظر وارد مرحله دوم شده و می توانید از بانک شماره موبایل های موجود بانک شماره همراه اول دائمی یا بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری را انتخاب نمایید. در نهایت با انتخاب استان و شهر مورد نظر تعداد شماره های موجود در بانک شماره به شما نمایش داده می شود.آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره : بانک شماره موبایلهای مشاغل

یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای ارسال پیامک هدفمند تفکیک شماره موبایل ها بر اساس مشاغل است. در این روش ارسال پیامک شما می توانید به بانک مشاغلی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف پیامک ارسال نمایید.

برای ارسال پیامک به بانک مشاغل وارد سامانه پیامک شوید، از منو سمت راست ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال پیامک مشاغل را انتخاب نمایید.

بانک شماره تلفنهای کدپستی و منطقه ای

برای دسترسی به بانک شماره ها برای ارسال پیامک منطقه ای وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > ارسال پیامک از روی نقشه را کلیک نمایید، شهر مورد نظر را انتخاب نمایید. می‌توانید به بانک شماره تلفن ایرانسل و بانک شماره همراه اول به صورت منطقه ای دسترسی داشته باشید.

هم اکنون اغلب سامانه های پیامکی از ارسال پیامک به بانک مشاغل مختلف و شماره های که مربوط به کد پستی و یا جنسیت و یا پیش شماره برخوردار می باشد.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

اما چقدر این بانکهای شماره موبایل معتبر می باشند؟

شماره موبایلهای مربوط به کد پستی همراه اول در تمام پنل های اس ام اس مربوط به سال 1390 می باشد و بعد از آن هیچ آپدیتی صورت نگرفته است.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

منظور از ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی

ارسال پیامک بر اساس آدرس و کد پستی می باشد که فرد در زمان خرید شماره موبایل خود داده است. با توجه به اینکه بانک شماره موبایل مربوط به سال 90 می باشد امکان تغییر تعدادی از آدرس و شماره می باشد. توجه کنید که درصد صحیح بودن این بانک در حال حاضر 80% پیش بینی شده است.

شماره موبایل های مربوط به کد پستی ایرانسل مربوط به سال 1392 می باشد. اما با توجه با اینکه ایرانسل بر روی هر خطی یک خط هدیه داده درصد ارسال به این شماره ایرانسل بر اساس کد پستی 35% درصد پیش بینی می گردد.آیا میدانید چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما به سوالات شما پاسخ می دهیم با مشاورین تابان اس ام اس در ارتباط باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند.

ارسال پیامک بر اساس مشاغل و بانک اصناف

این شماره ها از اتحادیه ها و برخی سایتها نیازمندیها تهیه می گردد و درصد صحیح بودن آنها 40% پیش بینی میشود.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

طبق تحقیقات انجام شده از سوی همراه اول اینطور اطلاعاتی در اختیار سامانه ها قرار نگرفته و هیچ منبع مطمئنی جهت تایید این دیتا وجود ندارد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره

به طور مثال به شماره های 0912111 یعنی اینکه به تمام شماره های که 7 رقم ابتدای آنها 0912111 می باشد ارسال انجام شود. توجه داشته باشید برخی این شماره ها در اکسل به ترتیب می سازند . این اشتباه بزرگی می باشد درست است هر پیش شماره ای 9999 عدد شماره تشکیل می دهد اما مخابرات تمام 9999 شماره را ثبت نمی نماید.

بنابراین برای این روش حتما از سیستم بالک اپراتورها استفاده نمایید.

ارسال بر اسال استان و شهر در این روش شما استان و شهر خود را تعیین می نمایید. تعیین درصد صحیح بودن این روش 70% پیش بینی شده است.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نتیجه گیری:

برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک صوتی نیازی به خرید بانک شماره موبایل سراسر کشور به صورت جداگانه نمی باشد. شما با خرید سامانه می توانید به بانک شماره ‌ها به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید.

برای خرید بانک شماره موبایل معتبر همراه اول یا ایرانسل با شرکت سامانه پیامک تابان اس ام اس تماس بگیرید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbank استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

 با کد تخفیف offbank از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

ارسال مشاغل کل کشور

افزونه دیجیتس digits 

ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول

افزونه تایید شماره موبایل وردپرس

3/5 - (2 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. با سلام
  چه امکانات خوبی برای ارسال پیامک ایجاد کردید.ممنون از شما

  1. سلام در خدمتتون هستیم ممنونم که با کامنت های خوب بهمون انرژی می دید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...