ارسال از فایل متنی و اکسل

ارسال از فایل متنی و اکسل

0 دیدگاه

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک تابان اس ام اس وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) است. شما قادر به ارسال اس ام اس به آنها، در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشید.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل
در صورتی که تعدادی شماره در فایل متنی یا اکسل دارید و می خواهید بدون افزودن مخاطبان در دفترچه تلفن، برای آن ها پیامک گروهی ارسال کنید می توانید از این بخش استفاده کنید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

8 صبح تا 8 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offexcel استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ابتدا از منوی ارسال به بخش ارسال پیامک مراجعه کنید و در صفحه باز شده برروی لینک “افزودن گیرندگان” کلیک کرده و “ارسال از فایل متنی و اکسل” را انتخاب نمایید تا پنجره مربوط به ارسال از فایل نمایش داده شود. در این بخش می توانید به دو روش ارسال از فایل متنی و ارسال از فایل اکسل مخاطبان را اضافه کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

روش اول: ارسال پیامک از فایل متنی

برای ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل شماره های مورد نظر را طبق تصویر زیر در یک فایل متنی (notepad) درج و ذخیره کنید. و فایل را در پنجره مربوط به “ارسال از فایل متنی و اکسل” ثبت کنید.

لازم به ذکر است هر شماره باید در یک خط درج شود.

ارسال پیامک از فایل ورد

ارسال پیامک از طریق فایل متنی

فایل: انتخاب فایل متنی مورد نظر

بارگذاری: آپلود فایل متنی در سامانه

افزودن: ثبت فایل متنی در لیست گیرندگان

بعد از ثبت شماره های مورد نظر می توانید با کلیک برروی دکمه “حذف” لیست شماره ها را حذف و مجددا شماره های جدیدی اضافه کنید.

روش دوم: ارسال پیامک از فایل اکسل

برای ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل شما میتوانید شماره های مورد نظر را طبق تصویر زیر در یک فایل اکسل درج و ذخیره کنید و فایل را در پنجره مربوط به “ارسال از فایل متنی و اکسل” ثبت کنید.

لازم بذکر است شماره ها باید در سطر A و هر شماره در یک سطر درج شود.

فایل: انتخاب فایل متنی مورد نظر

بارگذاری: آپلود فایل متنی در سامانه

افزودن: ثبت فایل متنی در لیست گیرندگان

بعد از ثبت شماره های مورد نظر می توانید با کلیک برروی دکمه “حذف” لیست شماره ها را حذف و مجددا شماره های جدیدی اضافه کنید.

بعد از انتخاب مخاطبین؛ نوبت انتخاب متن پیام، شیوه ارسال و انتخاب شماره پیامک و سپس ارسال پیام می باشد. در صورت لزوم به آموزش این بخش، با کلیک بر روی لینک “نحوه ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل ” می توانید ادامه آموزش را مشاهده فرمایید.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل | آموزش ارسال پیامک از فایل اکسل

ارسال کلمات کلیدی

این امکان ویژه و جذاب برای ارسال پیام گروهی از فایل اکسل استفاده میشود. شما با استفاده از این ماژول، قسمت های متفاوت و متغیر پیامک خود را در داخل فایل اکسل قرار داده و به صورت منظم و در کوتاه ترین زمان به آسانی پیامک ارسال کنید. توجه داشته باشید که این فایل اکسل باید مانند فایل نمونه باشد که در ماژول ارسال کلمات کلیدی قابل مشاهده است. دفاتر بیمه، مدارس و شرکت ها بیشتر از این ماژول برای ارسال پیامک های خود استفاده می کنند.

ارسال متناظر از فایل

یکی دیگر از کاربردهای ارسال sms از فایل اکسل و متنی، ارسال متناظر از فایل می باشد. اما این نوع ارسال چیست و به چه صورت عمل میکند؟

امکان نظیر به نظیر در پنل پیامک تابان اس ام اس برای ارسال پیام گروهی از فایل اکسل می باشد. منظور از پیامک نظیر به نظیر پیامکی است که متن آن شامل مشخصات کاملا متفاوت با دیگر شماره ها می باشد که به صورت یکجا و گروهی ارسال میشود. به این صورت که در فایل اکسل در مقابل ستون شماره ها، پیامک هایی که میخواهید برای هر شماره ارسال شود را وارد میکنید.

در این نوع ارسال نیز فایل موردنظر شما باید دقیقا مانند فایل نمونه باشد که میتوانید آن را دانلود و مشاهده کنید.

خروجی نرم افزارهای حسابداری

فرض کنید صاحب شرکتی هستید و اطلاعات مالی کارمندان خود را در یک نرم افزار حسابداری ذخیره کرده اید و میخواهید به کارمندان خود پیامک ارسال کنید. قاعدتا تایپ کردن تک به تک شماره ها در سامانه پیامکی برای ارسال پیامک خسته کننده و زمانبر میباشد. شما می توانید با خروجی گرفتن از نرم افزار به آسانی به تمامی این شماره ها پیامک موردنظر خود را ارسال کنید.

ارسال اس ام اس گروهی از طریق اکسل

این آیتم برای افرادی که شماره تلفن هایی در یک فایل اکسل دارند و از طریق سامانه تابان اس ام اس می توانند به تمام شماره های همان فایل پیامک ارسال کنند. فایل را در سامانه آپلود یا کپی کنید و یا در دفترچه تلفن شماره ها را ذخیره نمایید.

ارسال پیامک انبوه از فایل اکسل

سرویس ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل امکان ارسال انبوه پیامک از بانک شماره های شما را می دهد. در بسیاری از شرکتها شماره های مورد ارتباط ارسال پیام کوتاه از فایل اکسل ذخیره می شوند. درصورتی که شما بخواهید برای این شماره ها یا مجموعه ای از آنها پیامک ارسال کنید، تنها کافیست در پنل تابان اس ام اس گزینه ارسال از طریق اکسل را انتخاب کنید و در اینصورت از وارد کردن تک تک شماره ها بی نیاز خواهید بود.

بیشتر افراد شماره اشخاصی که قصد ارسال پیامک کوتاه انبوه به آنها را دارند داخل یک فایل اکسل ذخیره کرده اند و قصد استفاده از این مکان را خواهید داشت سامانه تابان اس ام اس بخش ارسال از فایل اکسل را به همین منظور طراحی کرده و مورد استفاده کاربران قرار گرفته است.

اگر شماره های شما در فایل اکسل صفر ندارد یا تعداد آنها زیاد است و متن شما یک پیامک واحد است این سرویس بسیار مناسب شما خواهد بود . لازم به ذکر است این مورد بارها تست شده و از کیفیت مناسبی بر خوردار است.

موارد مورد استفاده:

شماره های در حجم بالا در اکسل است
اگر تعداد زیادی از شماره ها را در اکسل دارید.

محدود کردن تعداد ارسال ها در اکسل
قصد ارسال پیامک به بخش محدود از اکسل را دارید.

اگر ابتدای شماره شما صفر ندارد

سامانه تابان اس ام اس این مشکل را کامل حل کرده است. اگر شماره هایی که در فایل اکسل شما وجود دارد صفر ندارد مشکلی نیست و نیازی نیست برای تک تک آنها دستی عدد صفر را وارد کنید. سامانه تابان اس ام اس به تمام شماره ها به طور خودکار صفر اضافه و ارسال می کند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

8 صبح تا 8 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offexcel استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offexcel از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل پیامکی از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی

ارسال اس ام اس نظیر به نظیر

ارسال با تفکیک پیش شماره

ارسال مشاغل کل کشور

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...